מחשבים וטכנולוגיה

פלייטיקה מרחיבה את פורטפוליו המשחקים בקטגוריית הקז’ואל גיימינג

השלימה את רכישת חברת Supertreat Gmbh שפיתחה את המשחק Solitaire Grand Harvest

חדשות ספונסר 17/01/2019 15:10

א+א-

ענקית משחקי הרשת פלייטיקה, הודיעה היום על השלמת רכישת חברת Supertreat Gmbh האוסטרית, שפיתחה את משחק הסוליטר “Solitaire Grand Harvest", הנחשב למשחק הסוליטר הצומח בעולם ואחד המובילים בקטגוריה, עם למעלה ממיליון שחקנים ביום.

 

הרכישה הנוכחית היא חלק מהאסטרטגיה של פלייטיקה להרחבת פורטפוליו המשחקים ובהמשך לרכישות מהותיות נוספות של החברה בתחום הקז’ואל גיימינג. כזכור רק לפני כחודש הודיעה כי רכשה את חברת Wooga הגרמנית, מובילת משחקי חידות (Puzzle) ועצמים מוחבאים (Hidden Objects) ולפני כשנה רכשה את חברת ג׳לי באטן בע״מ. לאחר השלמת הרכישה הנוכחית, כחצי ממשחקי החברה יהיו בקטגוריית משחקי קז׳ואל.

 

ניר קורצ׳ק סמנכ״ל השיווק של פלייטיקה ציין כי, ״סוליטר הוא משחק נצחי בקטגוריית משחקי שחקן-בודד ולכן ישנה תחרות גדולה בקטגוריה. תוך פחות משנה מהשקת המשחק, Supertreat הצליחו ליצור את אחד ממשחקי הסוליטר המוצלחים בעולם מבחינת הכנסות וצמיחה. אנו מאמינים כי העוצמות של פלייטיקה הן מבחינה שיווקית והן מבחינה טכנולוגית יהפכו את Solitaire Grand Harvest למשחק המוביל בקטגוריה״.

 

קרסטיאן באומגרטנר, מנכ״ל ומייסד-שותף ב-Supertreat ציין כי, ״ההצלחה של Solitaire Grand Harvest אפשרה לנו לבחור את השותף האולטימטיבי, על מנת להמשיך ולצמוח. אנחנו שמחים מאוד על הבחירה בפלייטיקה לאחר שהוכיחו כי ביכולתם לייצר ערך מוסף והצלחה גלובלית לכל משחק בפרוטפוליו המשחקים של החברה. אנחנו מצפים לראות את אותה ההצלחה עבור Solitaire Grand Harvest״.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה