יצחק ישראל, מנכל כיטוב פארמה קרדיט: יח"צ

כיטוב פארמה ניצלה את הזינוק במניה כדי לגייס 6 מיליון דולר ממוסדיים

אחרי זינוק של 170% בוול סטריט שלשום, החברה הפעילה תשקיף מדף ובצעה הנפקה פרטית של ADS ואופציות; בעקבות ההנפקה המניה ירדה 42% אמש בניו יורק

חדשות ספונסר 17/01/2019 12:12

א+א-

חברת כיטוב פארמה הודיעה אמש לאחר סיום המסחר בתל אביב כי גייסה 6 מיליון דולר ממשקיעים מסווגים בדרך של הנפקת 3.5 מיליון מניות (ADS) במחיר של 1.75 דולר למניה. וכן אופציות לא רשומות לרכישת עד 2,571,430 ADS. כתבי האופציה יהיו לתקופה של 5.5 שנים, ניתנים למימוש באופן מיידי לאחר מועד ההנפקה במחיר מימוש של $ 2.00 לכל ADS. את ההנפקה הוביל בנק ההשקעות H.C.Wainright.

 

ההחלטה על הגיוס הגיעה לאחר שהמניה זינקה שלשום בוול סטריט בכ-170%, לאחר שהחברה הודיעה על הצלחה בניסוי מעבדה מוצלח שביצעה בתאים סרטניים. הניסוי בתרופת החדשנית שמפתחת החברה, NT219, אשר מיועדת למנוע מהגוף של חולי סרטן לפתח עמידות כנגד תרופות לטיפול במחלת הסרטן.

 

התרופה הדגימה בניסוי את מכניזם הפעולה הייחודי ואת ההשפעה האנטי סרטנית שלה. על פי הממצאים שפורסמו היום לתרופה יש תכונות גבוהות של היקשרות וסלקטיביות לחלבוני המטרה שלה. הממצאים מראים שאפילו חשיפה קצרה של תאי סרטן ל-NT219 הספיקה על מנת לעודד עצירה מוחלטת ובלתי חוזרת של מסלולי הסרטן, מה שהוביל להשפעה אנטי סרטנית לטווח ארוך. לתרופה NT219 יש פוטנציאל להפוך לבלוקבאסטר בהתוויות אונקולוגיות רבות.

 

ההודעה על ההנפקה הגיעה אתמול אחרי סגירת המסחר בתל אביב, שבו נסחרה המניה בעליות של 34% בסוף יום המסחר אתמול. בניו יורק המניה הגיבה להודעת הגיוס בירידה חדה של 42%. בתל אביב המניה יורדת עם פתיחת המסחר הבוקר בכ-24%.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה