הבורסה בתל אביב תיפתח על רקע מגמה מעורבת בעולם

באסיה מתנהל כעת המסחר בעליות, אמש ננעל המסחר בוול סטריט ובאירופה במגמה שלילית. החוזים העתידיים בניו יורק מצביעים כעת על פתיחה חיובית

מערכת ספונסר 15/01/2019 09:02

א+א-

הבורסה בתל אביב צפויה להיפתח על רקע מגמה מעורבת בעולם; החוזים העתידיים בניו יורק מאותתים לפי שעה על פתיחה חיובית. אמש ננעל המסחר בוול סטריט ובאירופה בירידות. המסחר באסיה מתנהל כעת במגמה חיובית. כזכור, בבורסה המקומית, ננעל יום המסחר הקודם בירידות.

מניות הארביטראז’ חוזרות היום בפער שלילי בדולר רציף ועל ת"א 35. בולטות מניית אופקו הלת’ בפער שלילי של 2.49%, ומניית גזית גלוב בפער חיובי של 0.63%.

אתמול דווח כי Wiliot הישראלית השלימה סבב גיוס בהיקף של 30 מיליון בהובלת אמזון וסמסונג. החברה פיתחה חיישן בלוטות’ בגודל זעיר ללא צורך בסוללה, המאפשר להפוך כל חפץ או מכשיר חשמלי למוצר חכם.

מגל מערכות קיבלה הזמנה להטמעת פתרונות ביטחון בנמל בספרד. היקף העסקה 2.5 מיליון דולר; הפתרון כולל אבטחה היקפית עם גדרות חכמות שאינן ניתנות לטיפוס, המשלבות מצלמות טרמיות.

הלמ”ס דיווחה היום על עלייה של 1.3% במספר הדירות החדשות שנמכרו בספטמבר-נובמבר. מרבית העסקאות התבצעו באזור תל אביב והמרכז. בשלושת החודשים ספטמבר-נובמבר 2018 נמכרו כ-5,650 דירות חדשות.

 קמטק מפרסמת תחזית הכנסות ומצפה להמשך צמיחה ברבעון הראשון של 2019; החברה אשררה גם את תחזית ההכנסות לרבעון הרביעי של 2018, עם גידול של כ-30% מהרבעון המקביל אשתקד.

פארמוקן הקימה מעבדה לריבוי מסחרי של צמחי קנאביס אחידים גנטית. החברכה השלימה הקמה של מעבדת תרביות רקמה, המאפשרת ריבוי של צמח הקנאביס הרפואי בנפחים מסחריים של עד כ-120,000 שתילים בשנה והמתבצע בחדרים נקיים ובתנאי מעבדה.

אנלייט וכלל ביטוח חתמו על הסכם למימון חוות סולאריות. במסגרת עסקת המימון, יתקבלו שתי הלוואות בהיקף כולל של 85 מיליון ₪. הפרויקטים צפויים להניב כ-10.5 מיליון ₪ בשנה.

סבב מינויים בצמרת קבוצת קלי: מנחם קלי ישמש נשיא הקבוצה, רן קלי מונה ליו”ר. אבי מור, ששימש מנכ"ל קבוצת הלקוחות העסקיים בקבוצה, ימונה למנכ"ל הקבוצה במקומו של רן קלי.

הראל פיננסים פרסמו היום סקירה לפיה ”פתיחת עונת הדוחות בארה”ב תיתן קריאת כיוון להתנהגות המניות ברבעון הראשון של 2019”. עוד גרסו כי "ברמות התמחור הנוכחיות, מי שמסתמך על הנתונים שמתפרסמים ולא צופה הרעה משמעותית או מיתון עולמי, צריך לשמור על פוזיציה מנייתית גבוה יחסית".

 אלקטרה בניה הודיעה כי תקים קמפוס משרדים עבור אמדוקס ברעננה. הקמפוס יכלול 4 מבני משרדים והתמורה עבור הפרויקט עומדת על כ-330 מיליון ₪.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה