פוליגון: חברת הביטוח דחתה את התביעה בעניין השריפה בקניון

מאז השריפה השקיעה פוליגון 2.5 מיליון ש"ח בתיקון הנזקים; החברה הודיעה כי תפעל למיצוי זכויותיה מול חברת הביטוח למרות דחיית התביעה

חדשות ספונסר 06/01/2019 14:57

א+א-

חברת הנדל"ן פוליגון השייכת לקובי מימון וגיל הוד, דיווחה בחודש אוקטובר על שריפה שפרצה בקניון שבבעלותה בחדרה. השריפה אירעה בקומה השניה של הקניון, באזור המשמש כשטח התארגנות של מתחם בתי הקולנוע שמקימה במקום רשת הסינמה סיטי. השריפה פגעה בשטח של כ-1,400 מ"ר והאזור והקומה מתחתיו הוכרזו כמבנה מוסכן.

 

חברת פוליגון השקיעה כ-2.5 מיליון ₪ בעבודות שמטרתן החזרת הפעילות ביתר שטחי הקניון שלא נפגעו ישירות מהשריפה וכן הוצאות הריסה ופירוק של קומת הקניון שנשרפה.

 

כמקובל באירועים מסוג זה, הגישה החברה תביעה לביטוח על הנזק שנגרם. היום מעדכנת החברה כי התקבל אצלה מכתב עמדה של חברת הביטוח, לפיו חברת הביטוח דוחה את תביעת החברה מכוח פוליסת הביטוח של הנכס, בטענה כי החברה לא עמדה בתנאי הפוליסה.

 

משיחות שקיימו נציגי החברה עם נציגי חברת הביטוח עולה כי לטענתם לחברה אין כיסוי בפוליסה, בין היתר, בשל אי עמידה בתנאי המיגון הקבועים בה.

 

החברה מכחישה טענה זו ופועלת, באמצעות יועצים חיצוניים, למיצוי זכויותיה תחת פוליסת הביטוח. להערכת החברה, בהסתמך על יועצים משפטיים חיצוניים המלווים אותה, הנזק שנגרם לנכס החברה מכוסה בפוליסת הביטוח שרכשה החברה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה