חדשות שוק ההון

הבורסה בתל אביב תיפתח על רקע מגמה מעורבת בעולם

בורסות אסיה מציגות כעת מגמה שלילית. המסחר בניו יורק ננעל אמש בעליות, החוזים העתידיים בוול סטריט אדומים לפי שעה

מערכת ספונסר 03/01/2019 09:10

א+א-

הבורסה בתל אביב צפויה להיפתח על רקע מגמה מעורבת בעולם; בורסות אסיה מציגות כעת מגמה שלילית, המסחר בניו יורק נסגר אמש בעליות, באירופה ננעלו אתמול הבורסות במגמה מעורבת והחוזים העתידיים בוול סטריט אדומים לפי שעה.

מניות הארביטראז’ חוזרות היום בפער חיובי בדולר רציף ובפער חיובי על ת"א 35. בולטת מניית אופקו הלת’ עם פער חיובי של 6.96%. מניית אורמת טכנו בפער שלילי של 0.20%.

הבוקר דיווחה ישראל קנדה כי התקשרה בהסכם לרכישת מניות מידטאון תמורת כ – 140 מיליון ₪. ישראל קנדה תחזיק ב – 56% ממניות מידטאון.

אתמול דיווחה דריו הלת’ כי חתמה עם Better Living Now על הסכם הפצה בארה”ב של מוצרי הבריאות הדיגיטלית. מדובר בהפצת מערכת ניטור הסוכר של דריו וכן פלטפורמת הבריאות הדיגיטלית DarioEngage.

 קמהדע העלתה אתמול את תחזית ההכנסה השנתית ל-2018; צפויה להיות בין 113 ל-115 מיליון דולר. צפי ההכנסות השנתיות ל-2018 מייצג גידול של בין 10% ל - 12% לעומת ההכנסות לשנת 2017. כמו כן החברה מאשררת את תחזית ההכנסות לשנת 2019 בסך של בין 125 ל- 130 מיליון דולר.

 וואיטסטון הודיעה על הסכם למיזוג פעילות קנאביס פארם לתוך החברה. החברה תקצה לקנאביס פארם 70% ממניותיה; בנוסף תעמוד בפני קנאביס פארם אופציה לרכישת מניות נוספות לפי שווי שוק של 36 מיליון ₪.

עידן עופר מוכר את כל אחזקותיו ברשת. ועדת הריכוזיות וקבוצת עופר הגיעו להסכמות לפיהן עופר לא יפעל בתחום התקשורת ב-25 השנים הבאות ובתמורה יוכל לקבל רישיונות לייצור חשמל.

עוד מאירועי יום המסחר הקודם; אידיבי מכרה 4.5% מכלל ביטוח ב - 50.8 ₪ למניה. אחוז נוסף נמכר בעסקת סוואפ שהושלמה כעת. אידיבי תחזיק לאחר העסקה ב-25.3% מהחברה.

אירונאוטיקס חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם רפאל לתקופה של 5 שנים. הצדדים ישתפו פעולה בפיתוח, ייצור והעמדת מערכת בלתי מאויישת מתקדמת ולאחר מכן ישווקו אותה בארץ ובחו"ל.

קמן מודיעה על ביטול ההתקשרות עם חברת אסיף 420. החברה, שניסתה להכניס פעילות בתחום הקנאביס הרפואי, חוזרת בה מהסכם המיזוג, והמניה יורדת 6%.

 לאומי שוקי הון פרסמו אתמול המלצה על בז”ן:" אנו מותירים את ההמלצה למניית בז"ן על משקל יתר, ואת מחיר היעד על 2.2 ש"ח", כתבו.

קבוצת דלק מוכרת 30% ממניות חברת IDE ב-530 מיליון ₪. בידי הקבוצה ישארו 20% מהמניות; הקונה היא שותפות אלפא מים 2 שבתום העסקה תחזיק את יתרת 80% מהחברה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה