חדשות שוק ההון

אלקטרה רוכשת 51% ממניות שתי חברות קבלניות בניו יורק תמורת 41 מיליון דולר

העסקאות כוללות גם אופציות רכישה או מכירה הדדיות למניות החברות הנותרות בידי המוכרים, הניתנות למימוש החל מתום 5 שנים ממועד ההשלמה

חדשות ספונסר 30/12/2018 13:05

א+א-

חברת אלקטרה מדווחת היום כי נחתמו הסכמים מחייבים לרכישת 51% מהון המניות של  Hellman Hellman Electric Corp. וכן 51% מהון המניות של Gilston Electrical Contracting Corp , שתי חברות קבלניות ותיקות הפועלות בתחום עבודות החשמל בעיר ניו יורק, באמצעות חברת בת אמריקאית חדשה בבעלותה המלאה של החברה.  השלמת העסקאות כפופה להסכמתם של צדדים שלישיים.

 

חברת Gilston פועלת בניו יורק בשלוש חטיבות: עבודות חשמל גדולות (תשתיות והתקנות בתחנות רכבת, מתקני טיהור שפכים ועוד), חטיבת בתי חולים, הכוללת עבודות שירות במספר בתי חולים וחטיבת בנייני מגורים ציבוריים, הכוללת תחזוקה ושיפוץ של מבני מגורים ציבוריים.

 

חברת Hellman פועלת בניו יורק בשלוש חטיבות: קבלנות חשמל לבניה כבדה (תחבורה, תאורה, ביטחון ובטיחות ומערכות בקרה), חטיבת דאטאקום, הכוללת תכנון, התקנה ותחזוקה של תשתיות העברת נתונים וחטיבת פנים, הכוללת שיפוצים ועבודות משלימות לבתי חולים, בתי ספר, מכללות ועוד.

 

בתמורה למניות הנרכשות בשתי החברות הרווחיות, תשלם חברת הבת למוכרות (כל אחת לפי חלקה) במועדי ההשלמה סך כולל של 41 מיליון דולר ארה"ב במזומן, בכפוף להתאמות.

 

כמו כן, העסקאות כוללות אופציות רכישה או מכירה הדדיות למניות החברות הנותרות בידי המוכרים, הניתנות למימוש החל מתום 5 שנים ממועד ההשלמה, או מוקדם יותר בהתקיים תנאים מסוימים.

 

במסגרת העסקאות נחתמו הסכמי העסקה עם בעלי המניות המנהלים את החברות, עד למועד מימוש האופציות או עד לחלוף חמש  שנים ממועד השלמת העסקה המוקדם מבין השניים. החברה מפרסמת דיווח זה עתה, לאחר חתימת ההסכמים המחייבים, מאחר שלהערכתה היה קיים חשש כי פרסום קודם למועד חתימת ההסכמים המחייבים עלול היה לסכל את העסקאות.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה