חדשות שוק ההון

מודיעין יהש: הוחלט על נטישת הקידוח MOUNTAIN VIEW בקליפורניה

עקב תקלה טכנית לא ניתן היה לבצע את כל הבדיקות שתוכננו והשותפות החליטו לאטום ולנטוש את הקידוח; סך כל הוצאות הקידוח והנטישה 3.8 מיליון דולר

חדשות ספונסר 30/12/2018 10:04

א+א- 2

חברת מודיעין יהש מעדכנת הבוקר כי החליטה לנטוש את הקידוח בקליפורניה. השותפים בפרויקט ביצעו קידוח Track Side (קדיחה הצידה מתוך חור הקידוח הקיים). ב- 24.12.18 הגיע קידוח ה- Track Side לעומקו הסופי – כ- 10,365רגל (כ- 3,160 מטר).

 

מפעילת הפרויקט עדכנה כי במהלך קידוח ה- Track Side התגלו סימני פטרוליום אלא שעקב תקלה טכנית לא התאפשר לבצע בקידוח את כל תוכנית הלוגים החשמליים ובדיקות נוספות. המפעילה בחנה אפשרות לבצע קידוח Track Side נוסף מחור הקידוח אך בשל מצב באר הקידוח המפעילה המליצה שלא לבצע קידוח כאמור. בעקבות המלצת המפעילה החליטו השותפים בפרויקט לאטום ולנטוש את הקידוח. השותפים בקידוח ימשיכו ללמוד את נתוני הקידוח.

 

הסיבות להחלטה על נטישת הקידוח: מפעילת הפרויקט מסרה לשותפים כי עקב תקלה טכנית לא ניתן לבצע בבאר הקידוח את כל תוכנית הלוגים ובדיקות נוספות וכן לא ניתן לבצע ממנו קידוח Track Side נוסף. ולפיכך היא המליצה לאטום ולנטוש את הקידוח.

 

סך כל הוצאות הקידוח וקידוח ה- Track Side ,כולל עלויות איטום ונטישה הן כ-3.8 מיליון דולר. חלקם בפועל של מחזיקי הזכויות ההוניות של השותפות בסכום האמור הינו כ- 1.049 מיליון דולר. הוצאות שיקום אתר הקידוח כלולות בסכומים האמורים.

 

יצוין כי ההפקה מקידוח Stenderup 28-56X נמשכת כסדרה וכי בכוונת השותפים בפרויקט לבחון את המשך הפעולות לפיתוח השדה.

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  היה ברור

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ophers 31/12/2018 12:56

 2. 2
  יש לציין כי הבאר הנוכחית מפיקה נפט.

  אך הוחלט לנטוש את הקידוח הנוכחי משום בעייה טכנית ולא בגלל קידוח יבש
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  אלי 7 30/12/2018 10:09