מחשבים וטכנולוגיה

SAP מציגה מערכת חדשה לניהול נקודות מכירה

המערכת מאפשרת צורות תשלום שונות, טרנזאקציות, הפקת חשבוניות, והפקת דוחות מכירה לניתוח נתונים באופן מיידי

חדשות ספונסר 25/12/2018 15:33

א+א-

SAP העולמית מרחיבה את היצע הפתרונות שלה בתחום השיווק והמכירות עם השקת SAP Customer Checkout בישראל, מערכת POS (ניהול נקודת מכירה) לארגונים מסדר גודל קטן ובינוני. הפתרון אשר יושק בישראל נותן מענה לכל הצרכים בתחום המכירה הקמעונאית, החל מרשתות קמעונאיות וכלה בענפי ההסעדה והאירוח. SAP Customer Checkout מספק כלים מתקדמים לניהול כלל הצרכים בנקודת המכירה, כמו כן הוא מספק לאנשי המכירות את כל המידע והכלים להם הם זקוקים על מנת לשרת את לקוחותיהם כולל ניהול מועדוני לקוחות ושימור לקוחות הרשת. הפתרון מחזק משמעותית את כוחה של SAP במגזר הקמעונאי בישראל.

 

SAP ישראל תציג לראשונה את הפתרון בכנס -Retail 2019, ועידת הקמעונאות ה-11 שתערך ב- 7 בינואר הקרוב במרכז הכנסים Avenue.

 

SAP Customer Checkout היא מערכת נקודת מכירה מתקדמת המסייעת לנהל עסק ביעילות ובמהירות. היא מאפשרת צורות תשלום שונות (מזומן, אשראי, כרטיסי מתנה, שוברים) כמו גם טרנזאקציות, הפקת חשבוניות, והפקת דוחות מכירה לניתוח נתונים באופן מיידי. הפתרון נותן מענה כולל לכל הדרישות הנפוצות של POS, החל במכירות וכלה במבצעים והנחות.

 

הפתרון מתממשק לפתרונות ה- ERP של SAP (SAP Business One, SAP Business ByDesign SAP for Retail, SAP ERP), ומאפשר ניהול קטלוג, לקוחות וחברי מועדון, מחירונים הנחות והעברת תנועות פיננסיות מהקופה למערכת ה- ERP בצורה שקופה ובאופן אוטומטי.

 

לדברי חיים פנירי, מומחה פתרונות SME ב- SAP ישראל – "בייחוד בעולם הדיגיטלי, המספק אלטרנטיבות רבות לנקודות המכירה המסורתיות, על חברות להציע ללקוחותיהן חווית קנייה מושלמת הכוללת היכרות מעמיקה עם צרכי הלקוח וכן שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר. כדי להתחרות בשווקים המתפתחים, ארגונים זקוקים לפתרונות POS המציעים גמישות, אנליטיקה ותובנות ניהול מעמיקות. הפתרון ש- SAP מציעה מתאים את עצמו לצרכים המשתנים של העסק המתפתח, מאפשר ניצול הזדמנויות עסקיות באופן מיידי ועתיד לסייע ללקוחות שלנו לבצע פעולות באופן יעיל ומהיר יותר." 

 

עם הלקוחות שכבר משתמשים במערכת ה- SAP Customer checkout, נמנות קבוצות הכדורגל הופנהיים ובאיירן מינכן, קבוצת ההוקי אדלר מנהיים ועוד רבים נוספים.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה