חדשות שוק ההון category name

רדהיל ביופארמה השלימה הנפקה לציבור בארה”ב בסך 20 מיליון דולר

התמורה תשמש את רדהיל למימון תחילת שיווק תרופת הTALICIA ולניסויים העתידיים של החברה

חדשות ספונסר 12/12/2018 09:25

א+א- 1

חברת הביו-פרמצבטיקה הישראלית, רדהיל ביופארמה (ת"א/נאסד"ק: RDHL), המתמקדת בתרופות מוגנות פטנט לטיפול במחלות הקשורות לדרכי העיכול, הודיעה בהמשך להודעותיה הקודמות בנושא, על השלמת ההנפקה לציבור בארה"ב של 2,857,143 American Depositary Shares (ADS), המייצגים, כל אחד, 10 מניות רגילות של החברה, במחיר של 7 דולר ל-ADS.

 

התמורה, ברוטו, מהנפקת ה-ADS, לפני עמלות והוצאות אחרות הקשורות להנפקה, הסתכמה בכ-20 מיליון דולר. בנוסף, החברה העניקה לחתמים אופציה בת 30 יום לרכוש עד ל-428,571 ADS נוספים במחיר ההנפקה.

 

בכוונת החברה לעשות שימוש בתמורה, נטו, מההנפקה, בצירוף עם מצבת המזומנים ושווי המזומנים הקיים שלה, על מנת לממן את ההכנות לקראת התחלת שיווק של TALICIA® (H. pylori) ופעילויות מסחור, על מנת לממן תכניות פיתוח קליניות ובכללן התחלת ניסוי שלב 3 פיבוטאלי עם RHB-204 עבור זיהומים מסוג NTM והכנות לניסוי שלב 3 שני עם RHB-104 עבור מחלת הקרוהן, לרכישות ולשימושים כלליים של החברה

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מניסיון העבר רדהיל יודעת להתאושש

    מהנפקות -- ונראה שעכשיו המניה פחות מפחידה כשהטליסיה מטר מהדלפק וראב 4 כנראה בעזרת שותף אסטרטגי בדרך לניסוי שלב 3 ב' ---- ואם הזכרנו אתמול את רועי ז'ל --- היתה לו הערכה לחברה הזו ונקווה שהמשך הדרך של החברה תצדיק את הענק הזה שהלך מאיתנו. ועל הדרך חוזר על רבל--- אמנם עלתה קצת מאז תחתית הבטן 489 אבל נראה שג'נראל מוטורס חוזרת לסין וגנרל מוטורס היא הלקוח העיקרי של רבל.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    תמיר 12/12/2018 10:09