אפקון ומנרב זכו במכרז להקמת בנק הדם והמרכז הלוגיסטי של מד”א ברמלה

היקף העסקה כ-262 מיליון שקל; תקופת הקמת הפרויקט היא 26 חודשים

חדשות ספונסר 09/12/2018 10:03

א+א-

אפקון החזקות ומנרב אחזקות דיווחו היום לבורסה כי הצעה משותפת שהגישו החברות הבנות שלהן זכתה במכרז להקמת בנק הדם והמרכז הלוגיסטי של מגן דוד אדום לישראל ברמלה. תקופת הקמת הפרויקט הינה 26 חודשים ממועד קבלת צו תחילת העבודה והתמורה הינה כ- 262 מיליון ₪ בתוספת מע"מ.

 

הפרויקט צפוי להתבצע באמצעות מנרב ואפקון, במישרין או באמצעות תאגיד ייעודי שיוקם על ידיהם, אשר יוחזק על ידי הצדדים בחלקים שווים, ובאופן בו הצדדים יישאו בחלקים שווים בכל הסיכויים והסיכונים הנובעים מהפרוייקט.

 

ישראל רייף, יו"ר אפקון החזקות: "אנו שמחים לבצע עם מנרב כקבלן הראשי את הקמת בנק הדם והמרכז הלוגיסטי של מד"א, שהינו לקוח מעין ממשלתי. מדובר בפרוייקט עתיר מערכות שהינו אסטרטגי עבור אפקון, ובו היא תוכל להביא לידי ביטוי את פעילותן של כלל החטיבות שלה בצורה מיטבית כ- one stop shop. אנו מברכים על שיתוף הפעולה הפורה והמוצלח עם קבוצת מנרב, שהינה מהחברות הבולטות במשק בתחום, ואשר יוביל להקמה מוצלחת ויעילה של המבנה בתנאים מיטביים לטובת כל הגורמים המעורבים."

 

אברהם קוזניצקי יו"ר מנרב אחזקות: "אנו שמחים על הזכיה המשותפת עם אפקון במכרז. פרויקט זה ממשיך את המומנטום החיובי של החברה בתחום הביצוע, לאחר זכיה במספר פרויקטים משמעותיים נוספים בתקופה האחרונה. מתחילת 2018 הגדילה מנרב את צבר הפרויקטים בתחום הביצוע בהיקף של מעל מיליארד שקל". שיתוף הפעולה עם אפקון, על שלל יכולותיה, יסייע להצלחת הפרויקט וסיומו בזמן ובאיכות המצופה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה