פלייטיקה רוכשת את חברת המשחקים הגרמנית Wooga

בעקבות הרכישה כחצי מפורטפוליו המשחקים של פלייטיקה יהיו בקטגוריית משחקי קז׳ואל

חדשות ספונסר 03/12/2018 12:12

א+א-

פלייטיקה, ענקית משחקי הרשת והסלולר הבינלאומית, הודיעה היום על השלמת רכישת חברתWooga , חברת קז׳ואל גיימינג גרמנית. חברת Wooga, הממוקמת בברלין ומעסיקה כיום מעל 180 עובדים, מפתחת משחקים בקטגוריות משחקי פאזל ועצמים מוחבאים (Hidden Objects). הרכישה מהווה מהלך משמעותי במסגרת האסטרטגיה של פלייטיקה בהגדלת מגוון המשחקים והעמקת פעילותה בעולם הקז’ואל גיימינג. בעקבות הרכישה, כחצי מפורטפוליו המשחקים של פלייטיקה יהיו בקטגוריית משחקי קז׳ואל.

 

 מתוך מהלך אסטרטגי מובהק להיכנס לקטגוריית משחקי הקז’ואל, פלייטיקה רכשה את חברת ג׳לי באטן, באוקטובר 2017. מאז הרכישה הכפילה החברה את הכנסותיה ביותר מפי שתיים עשרה. העוצמות הקריאטיביות של Wooga ביצירת משחקים, בשילוב המומחיות של פלייטיקה בביג-דאטה, אנאליטיקה ושיווק ברמה גלובלית יאיצו את הצמיחה של Wooga וימצבו את פלייטיקה בשורה אחת עם חברות משחקי הקז’ואל המובילות.

 

רוברט אנטוקול מנכ"ל ומייסד שותף בפלייטקה אמר היום: ״רכישת Wooga ממצבת את פלייטיקה בחוד החנית של תעשיית המשחקים, וכאחת מהחברות המובילות בקטגוריית משחקי הקז’ואל בעולם. עוצמותיה של פלייטיקה בשימוש בביג-דאטה, טכנולוגיה ושיווק ברמה גלובאלית לצד החוזקות של Wooga ביצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא, מהווים ביחד פלטפורמה חזקה ליצירת משחקים פורצי דרך לקהלים ברחבי העולם. אנו שמחים על החיבור ומאמינים כי הנהלת Wooga, ויכולות החברה המאופיינות ביצירתיות ומוטיבציה רבה יעלו את פלייטיקה לגבהים חדשים"

 

ינס בגמן מייסד-שותף ומנכ"ל חברת Wooga אשר ימשיך בניהול החברה מהמטה בברלין אמר היום: "זהו יום מדהים עבור Wooga. ההצטרפות לפלייטיקה מהווה קפיצת מדרגה עבורנו ופותחת בפנינו את הפרק הבא בהיסטוריית החברה שלנו. מדובר בחיבור טבעי המשלב בין המומחיות שלנו ביצירת משחקי קז׳ואל מבוססי סיפור לצד יכולותיה הטכנולוגיות והשיווק המובהקות של פלייטיקה שיאפשרו לנו לצמוח מעלה".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה