חדשות שוק ההון

הבורסה בתל אביב תיפתח על רקע מגמה חיובית בעולם

אמש ננעל המסחר בוול סטריט ובאירופה במגמה חיובית. מגמה דומה מאפיינת כעת את המסחר באסיה. היום לא יתקיים מסחר בוול סטריט בשל חג ההודיה. עונת הדוחות נמשכת

מערכת ספונסר 22/11/2018 09:00

א+א-

הבורסה בתל אביב צפויה להיפתח על רקע מגמות חיוביות בעולם; נעילה חיובית נרשמה אתמול בניו יורק ובאירופה, ונטייה לעליות מאפיינת גם את המסחר באסיה כעת. היום לא יתקיים מסחר בוול סטריט בשל חג ההודיה.

במסגרת עונת הדוחות המצויה בעיצומה, סלקום וחברות נוספות יפרסמו היום דוחות רבעוניים.

מניות הארביטראז’ חוזרות היום בפער חיובי בדולר רציף כאשר בולטת מניית אופקו הלת’ עם פער חיובי של 0.83%. טאואר בפער שלילי של 1.17%.

אתמול סיכמה קבוצת פז רבעון עם רווח נקי מתואם של כ-139 מיליון ש”ח ורווח נקי מדווח של כ- 136 מיליון ש”ח. קיטון נמדד בכמויות הדלקים שנמכרו בשל עיתוי חגי תשרי.

מפרסום דוחות דלק קידוחים מוקדם יותר, עלה כי צריכת הגז הטבעי מתמר רשמה שיא של כל הזמנים. הרווח הנקי לרבעון עמד על כ-74 מיליון דולר, ומתחילת השנה שילמה דלק קידוחים תמלוגים למדינה בסך כ-138 מיליון ₪.

זמן קצר לאחר הדיווח פרסם לאומי שוקי הון סקירה אודות דוחות דלק קידוחים, בסימן אופטימיות זהירה: "אנו חיוביים ביחס ליצוא הגז מישראל, וביחס לכלל סקטור הגז המקומי. על-אף האופטימיות שלנו ביחס למהות הדברים, אנו שומרים על זהירות ביחס לעוצמה שלהם".

בנק לאומי הודיע במהלך יום המסחר הקודם כי חתם על הסכם למכירת 10% ממניות שב”א תמורת 37 מיליון ₪. הרווח הצפוי לבנק בעקבות המכירה, עומד על כ24.5 מיליון ₪ לפני מס.

בנק ישראל פרסם הודעה לפיה המדד המשולב לחודש אוקטובר 2018 עלה בכ-0.3%. קצב ההתרחבות הממוצע של המשק מתחילת השנה התמתן מעט בהשוואה לקצב המהיר של השנתיים הקודמות.

הכנסות קבוצת עזריאלי עלו בכ-3% ברבעון השלישי והסתכמו ב-552 מיליון ש”ח. נמדד גידול של כ- 8% ברווח הנקי המנוטרל, שהסתכם בכ-241 מיליון ש"ח לעומת כ-224 מיליון ש"ח ברבעון המקביל בשנה שעברה.

 הבינלאומי דיווח גם הוא על תוצאות הרבעון החולף והציג עליות של כ - 4% ברווח הנקי ו -12% לערך בהכנסות. הרווח הנקי של הבנק הסתכם בכ- 212 מיליון ₪ והוא יחלק דיבידנד של 100 מיליון ₪.

הדוחות הרבעוניים של פרטנר הציגו אתמול ירידה של 50% ברווח הנקי. הכנסות החברה נותרו כמעט ללא שינוי ועמדו על 822 מיליון ₪ לעומת 826 מיליון ₪ ברבעון המקביל ב – 2017.

דו”חות אל על הראו ירידה של כ-15% ברווח הנקי וגידול של 2.5% בהכנסות. הרווח הנקי ברבעון השלישי השנה הסתכם בכ- 42 מיליון דולר, בהשוואה לרווח של כ- 49 מיליון דולר ברבעון המקביל בשנה הקודמת.

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה