תל אביב תפתח על רקע ירידות בסוף השבוע בבורסות העולם

מניות הארביטראז’ חוזרות עם פער שלילי; סגירה שלילית בניו יורק בסוף השבוע; אופקו חוזרת עם ארביטראז’ שלילי של 19%

חדשות ספונסר 11/11/2018 09:02

א+א-

יום המסחר הראשון לשבוע זה צפוי להיפתח בירידות שערים בעקבות ירידות השערים בבורסות העולם בסוף השבוע. מדד הנאסד"ק איבד ביום שישי 1.65%, SP500 ירד ב0.92% והדאו ג’ונס ירד 0.77%

מניות הארביטראז’ חוזרות עם פער שלילי של 0.5%, אופקו פרסמה דו"חות מאכזבים וחוזרת עם פער שלילי של 19% אחרי שהתרסקה בניו יורק בסוף השבוע, דבר שיגרום ככל הנראה לפתיחה אנגלית.

עוד יעיבו על המדד בתל אביב - לייבפרסון שחוזרת עם פער שלילי של 10%, גם היא לאחר פרסום דו"חות חלשים, פריגו עם פער שלילי של 2.7%. 

 

בצד החיובי, מניית טבע חוזרת לתל אביב עם פער חיובי של 0.6%, IFF חוזרת עם פער חיובי של 1.3% ונייס חוזרת עם פער חיובי של 1.6%.

 

גם הבורסות באסיה ננעלו בסוף השבוע בירידות, הניקיי איבד 1.06%, שנחאי ירד 1.39% וההנג סנג נפל 2.39% על רקע החלטת הפד להשאיר את הריבית ללא שינוי, ועל רקע מלחמות הסחר. 

 

השבוע יתפרסמו דו"חות של שלושה מתוך חמשת הבנקים - לאומי, דיסקונט ומזרחי. עוד ירכזו ענין שטראוס, גילת, מטריקס שיפרסמו אף הן דו"חות במהלך השבוע.

 

 מליסרון צפויה לרכז ענין לאחר הדיווח על הסכם שנחתם בין בני משפחת עופר. על פי ההסכם, מניות השליטה במליסרון יועברו לבעלותם של ליאורה ודורון עופר ואילו השליטה בבנק מזרחי תעבור לאייל עופר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה