חדשות שוק ההון

מנהלי חברת קולפלנט יפתחו היום את המסחר בנאסד”ק בארה”ב

ההזמנה מגיעה על רקע הפיכת קולפלנט לחברה הנסחרת בלעדית בנאסד"ק

חדשות ספונסר 08/11/2018 10:07

א+א-

חברת קולפלנט, העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים רפואיים מבוססי קולגן אנושי המיוצר ומופק מצמחי טבק, מודיעה שחברי הנהלת החברה הוזמנו לפתוח את  המסחר של בורסת נאסדק היום, 8 בנובמבר 2018. טקס פתיחת המסחר הכולל את הצילצול בפעמון נאסדק יתקיים בשעות 09:15-09:30 (לפי שעון החוף המזרחי בארה"ב) ויועבר בשידור חי באופן מקוון באתר: https://new.livestream.com/nasdaq/live  

 

יחיאל טל, מנכ"ל קולפלנט :"אנו מודים לנאסדק על ההזמנה ושמחים להשתתף בטקס פתיחת המסחר. ההשתתפות בטקס חשובה והינה על רקע הפיכתנו לאחרונה לחברה שניירות הערך שלה נסחרים בלעדית בבורסת נאסדק. קולפלנט מגבירה את פעילותה העסקית בארה"ב, כאשר בין השאר הודענו לאחרונה על הסכם אסטרטגי שחתמנו עם החברה האמריקאית יונייטד תרפיוטיקס (NASDAQ:UTHR), הסכם פיתוח ורישיון לשימוש בטכנולוגיית הדיו הביולוגי שלנו המבוססת על rhCollagen , להדפסת ריאות להשתלה בבני אדם."

 

אודות קולפלנט

 קולפלנט הינה חברת ביוטכנולוגיה ישראלית אשר נסחרת בבורסת נאסדק בארה"ב ועוסקת בפיתוח, ייצור, ושיווק מוצרים רפואיים מבוססי קולגן אנושי מסוג 1, המיוצר בצמחי טבק בטכנולוגיה ייחודית שפיתחה החברה. מוצרי קולפלנט מבוססים על טכנולוגיית (rhCollagen (recombinant human collagen ומסייעים להתחדשות, שיקום וריפוי של גוף האדם. מוצרי החברה מתמקדים בתחומי הדפסה ביולוגית תלת-מימדית (D3) של רקמות ואיברים, אסטטיקה רפואית, אורטופדיה, ופצעים כרוניים וניתוחיים. הדיו הביולוגי BioInk שהינו מוצר הדגל של החברה משמש כאבן בנייה אידיאלית להדפסת תלת מימד של איברים ורקמות.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה