הבורסה בתל אביב תיפתח על רקע מגמה חיובית בוול סטריט

הבורסה המקומית צפויה להיפתח על רקע הנעילה החיובית אמש בניו יורק והחוזים העתידיים המאותתים על עליות, הגם שהמסחר היה דליל עקב בחירות האמצע בארה"ב

מערכת ספונסר 07/11/2018 09:30

א+א-

המסחר בתל אביב צפוי להיפתח על רקע החוזים הירוקים והנעילה החיובית אמש בניו יורק, הגם שהמסחר היה דליל עקב בחירות האמצע שהתקיימו בארה"ב ועוררו דריכות מתוחה. המסחר באסיה מתנהל כעת בעליות שערים ובאירופה ננעל אמש המסחר דווקא בירידות.

מניות הארביטראז’ חוזרות בפער ממוצע חיובי בדולר רציף, כאשר בולטת מניית אופקו הלת עם פער חיובי של 2.63%. אורמת טכנו בפער שלילי של 1.70%. אתמול דיווחה אורמת על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי של 2018 והציגה עליה של 6% בהכנסות וירידה של 56% ברווח הנקי.

קבוצת לוזון מדווחת הבוקר על תביעה בהיקף של 65 מיליון ₪ נגד חברת הבת שלה דורי בניה, אשר בבעלותה המלאה.

 ישראל קנדה מודיעה כי רכשה באמצעות חברה נכדה, 26% מבית יורוקום ברמת גן, תמורת 39.1 מיליון ₪, במסגרת פשרה משפטית. בימים הקרובים החברה צפויה לרכוש שוב שטח במקום, תמורת 4 מיליון ₪ נוספים.

החברות מליסרון ואמות הודיעו הבוקר לבורסה על חלוקת דיבידנדים, לאחר פרסום דוחותיהן הכספיים לרבעון השלישי של 2018.

אמש דיווחה אפריקה נכסים כי קיבלה היתר בנייה להקמה מחדש של חניון ברחוב הברזל ברמת החייל בתל אביב, בשיתוף חברת דניה סיבוס.

חברת אל על עדכנה כי תפרסם את תוצאות הרבעון השלישי ב – 21 בנובמבר, וחברת בזן הודיעה כי תעשה זאת ב – 13 בנובמבר.

עוד מאירועי אמש, דוחות חברת אלוט לרבעון השלישי של השנה הציגו צמיחה של 16% בהכנסות שהסתכמו ב – 24.2 מיליון דולר, ושיפור גם ברווחיות.

בנק ישראל הודיע אתמול כי צוות הבדיקה שהוקם על ידי קרנית פלוג, אינו ממליץ על הנפקת שקל דיגיטלי, עקב הסיכונים להשפעה אפשרית על המערכת הפיננסית.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה