חדשות שוק ההון

Amazon Web Services תפתח מרכזי נתונים בדרום אפריקה

התשתיות החדשות, שיתחילו לפעול במחצית הראשונה של 2020 ישדרגו את השירות הניתן למשתמשי קצה ברחבי היבשת האפריקנית

חדשות ספונסר 28/10/2018 09:45

א+א-

AWS הודיעה שתפתח אזור תשתיות בדרום אפריקה במחצית הראשונה של 2020. האזור החדש יכלול 3 Availability zones שיצטרפו ל-55 האזורים ב-19 אזורי תשתיות בעולם. האזור החדש הוא האחרון בסדרה של השקעות של AWS בדרום אפריקה.

 

 

התוספת של אזור AWS אפריקה (קייפטאון) תאפשר לארגונים לספק השהיה קצרה יותר למשתמשי קצה ברחבי אפריקה שמדרום לסהרה ויאפשר ליותר ארגונים אפריקנים לנצל טכנולוגיות מתקדמות כגון בינה מלאכותית, למידת מכונה, האינטרנט של הדברים, שירותי סלולר ועוד כדי להניע את החדשנות. לקוחות AWS מקומיים גם יוכלו לאחסן את הנתונים שלהם בדרום אפריקה עם ביטחון שהתוכן שלהם לא יעבור בלי הסכמה, ומי שרוצה לציית לחוק ההגנה על מידע אישי (POPIA) המתקרב תהיה לו גישה לתשתית מאובטחת שעומדת בכל תקני הציות הבינ"ל הכי מחמירים.

 

אנדי ג’אסי, מנכ"ל, Amazon Web Services, Inc  אמר בתגובה: "אחרי שבנינו את הגרסה המקורית של Amazon EC2 במרכז הפיתוח שלנו בקייפטאון לפני 14 שנים, וכשאלפי חברות אפריקניות משתמשות ב-AWS כבר שנים, יכולנו להיות עדים ממקור ראשון לכישרון הטכני והפוטנציאל באפריקה. לטכנולוגיה יש את ההזדמנות לשנות חיים וכלכלות ברחבי אפריקה ואנחנו נרגשים ש-AWS והענן הם חלק משמעותי מהשינוי הזה".

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה