המסחר בת”א ננעל בנטייה לעליות שערים בהובלת מדדי הטכנולוגיה והתקשורת

מדד ת"א 125 עלה בכ – 0.58% ומדד ת"א 35 עלה בכ – 0.45%. מניית לאומי הובילה בהיקף מחזור המסחר בירידה. אודיוקודס זינקה בכ – 14%

מערכת ספונסר 24/10/2018 18:10

א+א-

יום המסחר המקומי הסתיים בשעה זו בנטייה לעליות שערים. מדד ת"א 125 רשם היום עליה של כ – 0.58% ומדד ת"א 35 רשם עליה דומה של כ – 0.45%. מדד SME60 עלה גם הוא, בשיעור של כ – 0.56%. מבין המדדים הסקטוריאליים בלטו מדדי הטכנולוגיה והתקשורת.

את מחזורי המסחר הגבוהים היום ריכזו מניות לאומי  ופועלים בירידה, ואחריהן נייס, פז נפט, כיל וטבע בעליה. את טבלת המניות העולות מובילה היום מניית אודיוקודס שזינקה כמעט ב – 14%. אחריה עולות אזורים, ביוטיים, לייבפרסון, רבוע נדל"ן ומג’יק. בראש טבלת המניות שספגו היום ירידה, עומדת מניית אופקו הלת’ עם ירידה של כ – 5.4%, ואחריה יורדות היום מניות טאואר, דלק קידוחים, סלקום, אמות ונובה.

מחזור המסחר היום הסתכם בכ – 1.09 מיליארד ₪.

המסחר בניו יורק מתנהל כעת בירידות שערים ובורסות אירופה בנטייה לעליות.

היום פרסם בנק ישראל דיווח לפיו במהלך הרבעון השלישי של השנה התחזק השקל מול הדולר בשיעור של 0.6% וכן התחזק מול האירו בשיעור של 0.9%.

בשעות האחרונות דיווחה רדהיל ביופארמה כי השלימה את הטיפול בחולה האחרון בניסוי שלב 3 שהיא מבצעת בתרופה TALICIA. תוצאות ראשוניות מהניסוי צפויות לפני סוף השנה.

בעלי קבוצת נץ פרסמו הצעת רכש למניות בהיקף של כ – 12 מיליון ₪. דיווח זה מצטרף למגמת מחיקה של מניות מהבורסה, לאחר שמתחילת השנה נמחקו 17 חברות.

מוקדם יותר היום הודיעה תעשיה אוירית על עסקת ענק בהודו בהיקף של כ – 777 מיליון דולר. במסגרת העסקה, החברה תספק לחיל הים ההודי טילים ומערכות הגנה מסוג ברק 8.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה