חדשות שוק ההון

המסחר בבורסה צפוי להיפתח על רקע הירידות אתמול בת”א ובעולם

מסכים אדומים על רקע ירידות בניו יורק ובאירופה. המגמה באסיה מעורבת. בזק צפויה לרכז עניין

מערכת ספונסר 24/10/2018 09:32

א+א- 1

בורסת ת"א צפויה לפתוח את יום המסחר על רקע הנעילה השלילית אמש בניו יורק ובבורסה המקומית; מדד ת"א 35 ומדד ת"א 125 רשמו שניהם ירידות חדות, כמו גם מדד הבנקים ומדדים אחרים. החוזים העתידיים של וול סטריט אדומים כעת. המסחר באסיה מתנהל במגמה מעורבת עם נטיה לעליות, ובאירופה מסכים אדומים, על רקע משבר החוב באיטליה.

פערי הארביטראז’ במגמה ממוצעת חיובית. בולטת מניית לייברפרסון עם פער חיובי של 2.7%.

משרד התקשורת אישר אתמול ביטול של היתר השליטה של שאול אלוביץ’ בבזק, בעקבות בקשת הבנקים בדבר יורוקום שנמצאת בפירוק.

הבוקר דיווחה עשיה אוירית על הסכם עם לקוח מהותי לייצור משותף ואספקה של מערכות נשק להגנה אוירית, בהיקף של כ - 777 מיליון ש"ח.

אתמול דיווחה חברת מגוריט כי היא רוכשת 31 יחידות דיור בבניין במרכז ירושלים תמורת כ-75 מיליון שקל. בכוונת החברה לפעול למימון כ-20% מרכישת הנכס (כ-15 מיליון שקל) מהונה העצמי של החברה, ואת היתרה (כ-60 מיליון שקל) לממן מהתמורה שהתקבלה בגין הנפקת אגרות חוב סדרה א’.

עוד אתמול, דיווחה אלוט תקשורת כי ממשל אזורי בצפון אמריקה בחר בפתרון האבטחה האחוד Secure Service Gateway (SSG) של אלוט כדי לצצמצם את הפער הדיגיטלי באזורים מרוחקים באמצעות שיפור באבטחת הרשת ובביצועי הרשת.

במהלך יום המסחר הקודם דיווחה גם גזית גלוב על גיוס של 554 מיליון שקל באמצעות הרחבת סדרת איגרות החוב הקיימת י"ג. תמורת ההנפקה מיועדת למחזור חוב פיננסי קיים ולפעילות השוטפת של החברה.

     

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מה זה אומר מבחינת בזק ?

    משרד התקשורת אישר אתמול ביטול של היתר השליטה של שאול אלוביץ’ בבזק, בעקבות בקשת הבנקים בדבר יורוקום שנמצאת בפירוק.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    אס 24/10/2018 09:40