אפריקה ישראל: ערעור בהליך על פסק דין שאישר הסדר נושים

לבא כוח החברה נודע כי הוגש ערעור לבית המשפט העליון. כתב הערעור עצמו לא מצוי עדיין בידי החברה

מערכת ספונסר 15/10/2018 12:12

א+א- 1

בהמשך להחלטת בית המשפט המחוזי בתל אביב, לאשר את הסדר הנושים בין החברה לבין נושיה המהותיים, מחזיקי אגרות החוב (סדרות כו’- כח’) על בסיס הצעותיהן של חברת אקסטרה פיתוח וייזום בע"מ ושל אלון רבוע כחול ישראל בע"מ, החברה מעדכנת:


תלויות ועומדות כנגד החברה, בין היתר, תביעה ייצוגית בעניין פרשת אי הסדרים החשבונאיים שהתגלו באפריקה ישראל תעשיות בע"מ, וכן בקשה לאישור הגשת תביעה נגזרת, כנגד נושאי משרה בחברה (בעבר ובהווה) בשם דניה סיבוס בע"מ בקשר עם חלוקה אסורה (לכאורה) לחברה.

 

לפרטים נוספים בקשר עם ההליכים ראו ביאור 36 לדוחות הכספיים המאוחדים של החברה לשנת 2017.


לידי ב"כ החברה, המייצגים בהליכים, הומצאו עותקים מהודעות שהוגשו מטעם המבקשים לבית המשפט הדן בהליכים, לפיהן הוגש על ידם ערעור לבית המשפט העליון על פסק הדין, ובמסגרתו עתרו לקבלת התנגדותם (שנדחתה בפסק הדין) בכל הקשור בשאלת סעיף הפטור ותחולתו על ההליכים. מובהר כי כתב הערעור טרם הומצא לידי החברה.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    כמה זמן גוררים את זה? עצוב.

    בידוק רציתי לשאול - למה ההסדר לא מתקדם? אני מקווה ששופטי העליון יתייחסו גם לנזק שכל עיכוב גורם לבעלים החדשים ולנושים. נכון ששניהם אחראים לעיכוב של שנתיים. אבל זמן זה כסף. במיוחד כשמדובר באגח עם ריבית גבוהה. שהעותרים ישלמו הריבית. גילוי נאות - מכרתי אגח ממזמן מתוך יאוש.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    ATUK19 15/10/2018 15:41