מחשבים וטכנולוגיה

נתניהו נפגש עם אינטל העולמית: ”דנו בתחבורה חכמה”

ראש הממשלה: "לפני שנים אמרתי שישראל תוביל בהגנת סייבר. כעת אני אומר שישראל עתידה להיות כוח גדול אף יותר בטכנולוגיות תחבורה חכמה"

מערכת ספונסר 11/10/2018 13:48

א+א-

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום עם פורום ההנהלה הבכירה של אינטל העולמית בלשכתו בירושלים. בפתח הפגישה אמר רה"מ נתניהו: "לפני שבע שנים אמרתי שישראל תהיה מעצמה מובילה עולמית בהגנת סייבר – וזה קרה. כעת אני אומר שישראל עודנה ועתידה להיות כוח גדול אף יותר בטכנולוגיות תחבורה חכמה.

בשיתוף הפעולה בינינו אנחנו מוכיחים שהעתיד שייך לאלה שמחדשים. אינטל היא חברת חדשנות, ישראל היא אומת החדשנות. השותפות עם אינטל היא אדירה ואנו מצפים להרחיב אותה יותר. אני רוצה להודות לכם על כך שאתם עושים עבודה טובה ועל כך שאתם מזהים דבר טוב כשאתם רואים אותו.

אינטל השקיעה 38 מיליארד דולר – זו השקעה מדהימה עם תוצאות מדהימות. אני חושב שהייתם בין הראשונים להכיר בפוטנציאל הגדול בישראל ובשותפות בינינו. כולם היום משקיעים בישראל במו"פ, אבל אתם שונים כי אתם לא משקיעים רק במו"פ אלא גם בייצור וייצוא – וזה כמובן חשוב מאוד לישראל. אנחנו מעריכים כי השותפות בין חברות ישראליות לאינטל רק תגדל".

בפגישה דנו בהתפתחות הטכנולוגיה והחדשנות בעולם, בדגש על תחבורה חכמה, סייבר, בריאות דיגיטלית ועוד. כמו כן, דנו בהיותה של ישראל מרכז מחקר ופיתוח עולמי למאות חברות מובילות.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה