חדשות שוק ההון

הדסית ביו השקיעה 1.2 מיליון דולר באנלייבקס במסגרת סבב של 5.3 מיליון

אנלייבקס, המוחזקת בשיעור של כ-19%, השלימה גיוס הון כנגד מניות בכורה לפי שווי של 100 מיליון דולר לפני הכסף, בהשתתפות "KIP" הקוריאנית ומשקיעים נוספים

מערכת ספונסר 17/09/2018 11:27

א+א-

בהמשך לדיווח של חברת הדסית ביו מיום 18 באפריל 2018 ביחס לחתימת מזכר הבנות לגיוס הון באנלייבקס תרפויטיקס, חברה המוחזקת בכ-19% על ידי הדסית, מעדכנת הדסית כי היום (שני) השלימה אנלייבקס גיוס הון בסך כולל של כ-5.3 מיליון דולר, אשר 1.2 מיליון דולר מתוכם הושקעו על ידי הדסית וסך 4.1 מיליון דולר הושקעו על ידי "KIP" הקוריאנית ומשקיעים נוספים, קיימים וחדשים, וזאת על פי הסכם שנחתם בין אנלייבקס, החברה, KIP, ומשקיעים נוספים קיימים וחדשים השבוע.

 

ההשקעה נשוא ההסכם בוצעה כנגד הקצאת מניות בכורה ג’ של אנלייבקס לפי מחיר למניה של 0.49 דולר, המשקף שווי חברה של אנלייבקס "לפני הכסף" של 100 מיליון דולר, על בסיס דילול מלא (לא כולל כתבי אופציה מיוחדים אשר הוקצו לחברה ול-KIP). לאנלייבקס ניתנה האפשרות וכפי שמסרה לחברה, בכוונתה לפעול להגדיל את הגיוס עד לסך כולל של 10 מליון דולר באותם תנאים במהלך תקופה של 60 יום.

 

אם יתקיים סבב גיוס של חברה ציבורית אליה מוזגה אנלייבקס במהלך שנתיים לאחר מועד השלמת הגיוס הנוכחי,  בעלי מניות בכורה ג’ יהיו מחויבים להשקיע במסגרת סבב הגיוס העתידי סכום השווה לזה שהושקע על ידו במסגרת ההסכם, כפוף לכך שתנאי הגיוס אושרו על ידי המחזיקים ברוב של 51% ממניות בכורה ג’. בעל מניות המחזיק במניות בכורה ג’ אשר לא ישקיע במסגרת סבב זה, כאמור לעיל, מניותיו יומרו באופן אוטומטי במועד השלמת סבב הגיוס העתידי למניות רגילות לפי יחס ההמרה התקף באותו זמן וכן מניותיו יהיו כפופות להסכם הגבלת מניות אשר יקבע, בין היתר, איסור מכירה לתקופה של 24 חודשים ממועד השלמת סבב הגיוס העתידי.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה