חדשות שוק ההון

טלרד תספק מוצרי תקשורת ללקוח בצפון אמריקה ב-22 מיליון דולר

ההסכם נחתם ברקע כוונת הלקוח להקים 200 אתרי תקשורת בצפון אמריקה במהלך תקופת ההסכם ולעשות לשם כך שימוש במוצרים ושירותים המסופקים על ידי החברה

מערכת ספונסר 12/09/2018 12:39

א+א- 2

טלרד נטוורקס, בניהולו של רן בוקשפן, מחזקת ומרחיבה את פעילותה בשוק האמריקאי. החברה מדווחת היום, כי זכתה בפרויקט להקמת רשת תקשורת בהיקף כספי מוערך של כ-22 מיליון דולר. ההסכם יבוצע עבור מפעיל תקשורת אמריקאי ותיק, ויתפרס על פני תקופה של 5 שנים. במסגרת הפרויקט, תספק טלרד ותתחזק פתרון טכנולוגי בצפון ארה"ב עבור רשת תקשורת לאינטרנט בפס רחב, בהיקף של כ-800 תחנות תקשורת, שאמור לספק שירותים לכ-70 אלף לקוחות קצה.

 

הפרויקט יחל באופן מידי וציוד בהיקף של כחצי מיליון דולר יסופק בשבועות הקרובים.

 

טלרד פועלת בשני מגזרי פעילות עיקריים – אספקת פתרונות תקשורת למפעילי תקשורת, בעיקר ברחבי העולם, והקמת תשתיות תקשורת ו-IT בישראל. במסגרת הפעילות הבינלאומית של החברה, היא זכתה בשנה האחרונה בפרויקטים שונים, בין היתר, בסנגל, פרו , צ’ילה וחוף השנהב. בשוק בארה"ב, שהינו אחד השווקים המרכזיים של טלרד, הסתמנה בשנה האחרונה האטה בפרויקטים, בעקבות עיכוב בתכנית הקצאת התדרים החדשה על ידי ה-FCC (רשות התקשורת האמריקאית). החברה ציינה בדוחותיה הכספיים, כי היא מעריכה, כי תכנית זו תושלם במהלך הרבעון הרביעי של 2018.

 

בשוק הישראלי דיווחה החברה לאחרונה על זכיה בפרויקטים בתחום ה"הערים החכמות", במסגרתו היא נבחרה להקים מערכות טלוויזיה במעגל סגור, מערכות שליטה ובקרה, פריסת תשתיות תקשורת וסיבים אופטיים עבור העיריות של הרצליה ובאר יעקב, באמצעות חברת הבת מגלקום. החברה רואה בתחום זה מנוע צמיחה לפעילות בישראל.

 

טלרד, המנוהלת ע"י רן בוקשפן, השלימה בחודש מאי 2017 הנפקת מניות ראשונה בבורסה
בתל-אביב, במסגרתה גייסה כ-75 מיליון שקל נטו. מניות החברה נכללות במדד SME60 של הבורסה. טלרד מתמקדת כיום בשני מגזרי פעילות עיקריים - אספקת פתרונות ושירותים למפעילי תקשורת בכ-80 מדינות בעולם, וכן בתחום של הקמת תשתיות תקשורת ו-IT בישראל לכ-1,000 לקוחות. טלרד מעסיקה כיום כ-900 עובדים בישראל וברחבי העולם, כאשר עיקר הכנסותיה נובעות מהפעילות בצפון אמריקה, בדרום אמריקה ובישראל.

 

 

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  ובכל זאת, טלרד מתחילה לעלות

  ייקח עוד שעתיים עד שאנשים יתחילו לרוץ ולקנות... בהצלחה למחזיקים
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  natty38 12/09/2018 14:10

 2. 2
  הבורסה לא הקפיצה מתפרצת...

  למרות שמדובר בהודעה מהותית ומעניינת לטלרד.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  shuki2020 12/09/2018 14:00