חדשות שוק ההון

טלדור פתחה משרדים חדשים באשקלון

המשרדים החדשים בשטח של כ-1,200 מ"ר, המאכלסים את לשכת הסריקה הדיגיטלית, מחלקת טיוב הנתונים ומוקדי המענה הטלפוני, כוללים מרכז סריקה וטיוב נתונים מהמתקדמים בארץ

מערכת ספונסר 04/09/2018 09:12

א+א-

חברת טלדור, המשלבת פתרונות עסקיים וטכנולוגיים בתחומי תוכנה, חומרה, תקשורת ומיקור-חוץ, מודיעה היום כי השלימה מעבר של לשכת הסריקה הדיגיטלית, מחלקת טיוב הנתונים ושירות מוקדי מענה טלפוני למשרדים חדשים באשקלון.

 

המשרדים החדשים מתפרסים על שטח של כ-1,200 מ"ר וכוללים מרכז סריקה וטיוב נתונים מהמתקדמים בארץ. המקום מצויד בטכנולוגיה החדישה ביותר בתחום, הכוללת כ-25 סורקים, ביניהם גם סורקי Wide format ומגוון תוכנות לביצוע הסריקה והטיוב.

 

בין לקוחות טלדור בתחום זה ניתן למצוא חברות וארגונים מכל המגזרים: הפרטי, הציבורי, הבנקאות, הפיננסים והבריאות. שירותים אלו עובדים 24 שעות ביממה בימי חול והמשרד ממוגן ומסוגל לפעול גם בשעות חירום.

 

בנוסף, מפעילה החברה במשרדים החדשים מוקדי סקרים טלפונים, המופעלים מטעם לקוחות שונים, המאוישים על ידי עשרות מוקדנים. אלו מבצעים איסוף נתונים ומבצעים סקרים טלפוניים שונים, בהנחייה של חוקרים וסטטיסטיקאים.

 

עד כה הועסקו במשרד באשקלון מעל 200 עובדים, ועם המעבר צופה טלדור להגדיל באחוזים ניכרים את מספר העובדים.

 

סריקת מסמכים משמשת ארגונים שונים, בעיקר להקמת ארכיבים דיגיטליים, המאפשרים התייעלות בתהלכי עבודה מחד ושיפור מתן שרותים מאידך. בנוסף, קיים חסכון בגין שטח אחסון זמין ויקר שמתפנה, והמסמכים עצמם, שאינם נגרסים, נגנזים באתרים שבהם עלויות האחסון נמוכות יותר, לעיתים באופן משמעותי.

 

לדברי מנכ"ל חברת טלדור, נתי אברהמי, "טלדור מעסיקה כיום למעלה מ-2,200 עובדים בשלל פרויקטים בתחומי פיתוח מערכות תוכנה, חומרה, תקשורת ועוד. המשרדים החדשים באשקלון מחזקים את מיצובה של טלדור גם בתחום הארכיונים הדיגיטליים ומוקדי הסקרים הטלפוניים. אנו רואים חשיבות גדולה בהרחבת הפעילות של המשרד וגאים להיות אחד המעסיקים החשובים באשקלון ובאזור".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה