קבוצת מר הקימה דאטה-סנטר תת-קרקעי בביה”ח רמב”ם ב-2.5 מיליון שקל

הדאטה-סנטר, שהוקם על שטח של כ-200 מ"ר במבנה ממוגן באחת מקומת החניון המקורה של בית החולים בחיפה, נועד לאפשר המשכיות תפקודית של ביה"ח בעת מלחמה

מערכת ספונסר 03/09/2018 11:06

א+א-

קבוצת מר (ת"א: מר), העוסקת במתן פתרונות בתחומי התקשורת, הביטחון, המודיעין והסייבר, מודיעה כי מר ישראל זכתה במכרז של בי"ח רמב"ם בהיקף של כ-2.5 מיליון שקל, לאספקה, התקנה ותחזוקת מערכות הדאטה-סנטר (Data Center) של בית החולים בחיפה.

 

הדאטה-סנטר, שהקמתו הסתיימה לאחרונה, הוקם על שטח של כ-200 מ"ר במבנה ממוגן באחת מקומת החניון המקורה של בית החולים. המתקן תוכנן על ידי חברת DIT וכולל מערכות חדשניות של חשמל, אל-פסק ומיזוג ומרכז את מרכז הרשת של בית החולים. היתרון המרכזי עבור בית החולים היה הקמת המתקן במקביל לפעילות השוטפת של בית החולים, ללא פגיעה בתפקוד היום יומי, זאת לצד המשך פעולה תקינה של רשת התקשורת של בית החולים שמרכזה ממוקם בחדר הנבנה.

 

שרה צפריר, מנהלת אגף מידע, מחשוב ותקשורת, ביה"ח רמב"ם: "ה-Data Center הוקם על מנת לאפשר המשכיות עסקית של ביה"ח בעת מלחמה, והוא מהווה חלק מבית החולים התת קרקעי הממוגן לשעת חירום ע"ש סמי עופר שנועד לקלוט אלפי מטופלים ואנשי צוות שיפונו אליו כדי להמשיך ולקיים טיפול רפואי איכותי גם בעת התקפות טילים. הקמת ה- Data Center הנה חלק מפרויקט בניית חדר מלחמה תת קרקעי ממוגן, שהתאפשר בזכות תרומת הקרן לידידות בראשותו של הרב אקשטיין".

 

משה צמיר, מנכ"ל מר ישראל: "הקמת הדאטה-סנטר בבית החולים רמב"ם מביאה לידי ביטוי את הניסיון הרב שלנו בתכנון, הקמה וניהול מתקני תקשורת ומחשוב רגישים ומורכבים. למר ישראל ניסיון רב שנים בהקמת מתקני תקשורת למיניהם, פרויקטי עיר בטוחה וחכמה ופרויקטי בטחון המולדת. לקוחותינו מונים גופים ממשלתיים, מוניציפליים בטחונים וצבאיים לצד גופים פרטיים ואנו שמחים לעבוד עם המגזר הרפואי בהובלתו של בי"ח רמב"ם".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה