אוברסיז רשמה ברבעון השני רווח של 6.7 מיליון ש”ח - עליה של 2.2%

ההכנסות ברבעון השני צמחו בכ-9.5% לעומת אשתקד לכ-83.1 מיליון ש"ח. הבחברה תחלק דיבידנד של 3 מיליון ש"ח

מערכת ספונסר 22/08/2018 09:14

א+א-

אוברסיז מפרסמת את תוצאות הרבעון השני לשנת 2018 ההכנסות ברבעון השני צמחו בכ-9.5% לעומת אשתקד לכ-83.1 מיליון ש"ח. ה-EBITDA בנטרול תוצאות תקופת ההרצה בפעילות גאנה, עלה בכ-4.4% והסתכם בכ-16.9 מיליון ש"ח. החברה הודיעה על חלוקת דיבידנד בסך של 3 מיליון ש"ח. הדיבידנד יחולק ביום 12 בספטמבר 2018, למחזיקי מניות ביום 30 באוגוסט 2018.

 

סך הרווח הנקי ברבעון השני הסתכם בכ-6.7 מיליון ש"ח, עליה של כ-2.2%, לעומת רווח נקי של כ-6.5 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד. בנטרול הכרה בהפסד בגין תקופת ההרצה של בית הקירור בגאנה (ראה הרחבה בסעיף רווח תפעולי) ברבעון הנוכחי, הרווח הנקי לרבעון השני עלה בכ-28.2% .

 

מוטי גליק, מנכ"ל אוברסיז, מסר: " אנו שמחים לסכם את הרבעון השני והמחצית לשנת 2018 עם שיפור במרבית הפרמטרים, תוך המשך פיתוח אפיקי צמיחה חדשים לטובת פיזור סיכוני פעילות. כפי שציינו בעבר, אוברסיז ממשיכה לשים דגש על צמיחה, הן אורגנית והן אסטרטגית, כאשר בתקופת הדוח דיווחנו על מספר שיתופי פעולה, רכישות ומיזוגים בתחום הלוגיסטיקה כדוגמת מכולנוע, (כפוף לתנאים מתלים) אקסלוט וליעד לוגיסטיקה אשר עשויות לתרום להשגת היעדים אותם הצבנו בפיתוח הפעילות הלוגיסטית כולל בתחום החומרים המסוכנים.


בתקופה זו החלה הפעילות המסחרית בבית הקירור בגאנה והחברה פועלת על מנת להגיע להסכמים עם לקוחות משמעותיים למתן שירותים לוגיסטיים במתקני החברה.


סמוך לפרסום הדוח, התקבל אישור הממונה על ההגבלים העסקיים בדבר רכישת מניות החברה על ידי אמיליה פיתוח, מקרן פימי ומחברת זאבי שינוע. אנו רוצים להודות לבעלי המניות, קרן פימי, חברת צים וחברת זאבי שינוע על תקופה נהדרת ופורייה, ליווי החברה לצמיחה ושיפור בהיבט העסקי, התפעולי והפיננסי. בהזדמנות זו אני רוצה לברך את קבוצת אמיליה פיתוח ואת מר עודד פלר מנכ"ל ובעלים של הקבוצה ולאחל שיתוף פעולה פורה בעתיד, תוך יצירת סינרגיה ומינוף פעילות הקבוצה כולה. אוברסיז תמשיך לפעול במרץ ליצור ערך מוסף לבעלי המניות גם בעתיד."

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה