לייטריקס משיקה מרכז מו”פ בלונדון בהשקעה של 3 מיליון שקלים

הסניף יהווה את השלוחה האירופאית הראשונה של חברת ההייטק הירושלמית ויצטרף לפעילותה הבינלאומית, לצד מרכז החברה לפיתוח עסקי ופעילויות מו"פ בניו-יורק

מערכת ספונסר 15/08/2018 09:56

א+א-

חברת ההייטק הירושלמית לייטריקס (Lightricks), המפתחת את הדור הבא של אפליקציות ליצירה ועריכת תוכן במובייל שמסתכמות ביותר מ-80 מיליון הורדות ברחבי העולם, משיקה סניף אירופאי חדש בלונדון, בריטניה, בהשקעה של שלושה מיליון שקלים.

 

הסניף יהווה את השלוחה האירופאית הראשונה של לייטריקס ויצטרף לפעילות הבינלאומית של החברה, בדומה למרכז החברה בניו-יורק שעוסק בפעילויות פיתוח עסקי ומחלקת מחקר ופיתוח. לייטריקס תגייס מגוון עובדים למרכז החדש, בהם מעצבים, מפתחים ומתכנתים, ישראלים ובריטים. בראשות המרכז יעמוד עמית שבתאי, בכיר בלייטריקס ישראל שמונה לניהול המרכז החדש ולגיוס העובדים הראשונים, שיצטרפו לגרעין ההקמה של העובדים מלייטריקס ישראל.

 

במסגרת תפקידו, יתמקד עמית שבתאי בפיתוח אסטרטגי וניהול כולל של פעילות המרכז בלונדון בפרט ובאירופה בכלל: מחקר ופיתוח של אפליקציות פורצות דרך, פיתוח עסקי, התווית אסטרטגיה במשותף עם מנהלי החברה בישראל וכן ניהול צרכי הגיוס, הניהול, השימור וטיפול בצוותי העובדים המקומיים. עמית מביא עימו כ-15 שנות ניסיון בתחומי פיתוח תוכנה, תכנון וניהול מוצר עם ידע מקיף בניהול פרויקטים וצוותים והבנה טכנולוגית ואסטרטגית עמוקה.

 

בתפקידו האחרון בלייטריקס שימש כמנהל צוותי הפיתוח, התכנון והעיצוב של האפליקציה Enlight, שזכתה בתואר האפליקציה מספר אחת באפל לשנת 2015 והאפליקציה המובילה בתשלום ב-120 מדינות. קודם לכך כיהן כמפתח אלגוריתמים ו-iOS SW בכיר ומהנדס אלגוריתמים בלייטריקס. לפני הצטרפותו ללייטריקס עבד במשך שמונה שנים בחברת Mobileye כמנהל פרויקטים, מהנדס אלגוריתמים בכיר ומנהל טכנולוגי בכיר.

 

שבתאי מחזיק בתואר ראשון במדעי המחשב וביולוגיה ובתואר שני במדעי המחשב עם התמחות ב-AI מהאוניברסיטה העברית ובמגוון הסמכות טכנולוגיות ועסקיות.

 

ד״ר זאב פרבמן, מייסד שותף ומנכ״ל לייטריקס, אמר כי "בבואנו לחפש מיקום למרכז הפיתוח הראשון של החברה באירופה, חיפשנו מקום עם מאפיינים דומים לאלו של מרכז הפיתוח של לייטריקס בישראל: גישה למתכנתים ומעצבים יוצאי דופן, קרבה לאוניברסיטאות הטובות ביותר וסביבת עבודת כיפית. התלבטנו בין מספר מקומות באירופה, והחלטנו להתחיל בלונדון, שבמשך זמן רב מהווה מרכז תרבותי וכיום אחד מהאקו-סיסטמס התוססים של ההיי-טק באירופה".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה