שמעון אלקבץ מונה למנכ”ל Accenture ישראל

אלקבץ יחליף את יעקב בן אדיבה, וימשיך לכהן כמוביל מגזר התעשייה בחברה לצד תפקידו כמנכ"ל הסניף הישראלי

מערכת ספונסר 13/08/2018 15:29

א+א-

שמעון אלקבץ מונה למנכ"ל Accenture ישראל, ויחליף בתפקיד את יעקב בן אדיבה. אלקבץ הצטרף ל- Accenture כדי להוביל את מגזר התעשייה, ולנהל את אחד מלקוחות הדגל של החברה, ברמה גלובלית. אלקבץ ימשיך בתפקידו כמוביל מגזר התעשייה לצד תפקידו כמנכ"ל הסניף הישראלי.

 

"אני מקווה להיכנס לנעליים הגדולות שיעקב בן אדיבה מותיר אחריו ולהמשיך את המומנטום החזק שלנו בשוק", אומר אלקבץ. "בתוקף זה, אני מתכוון להשקיע בפעילות המו"פ שלנו באמצעות Accenture Labs ו- Accenture Venture ולהרחיב אותה לתחומים נוספים, מלבד סייבר. כמו כן, אני מתכנן להמשיך ולהצמיח את החברה להישגים חדשים ולהוביל את התחום של ביצוע פרויקטים, בחזית הטכנולוגיה, בתחומים החמים ביותר, ביניהם:Digital Transformation, Sales Force, S4Hana, AI, Blockchain, RPA, Advance Analytics, Multi Speed IT ועוד, תוך הסתמכות על הניסיון והידע הבינלאומי של החברה, עם שימת דגש על יצירת ערך עסקי גבוה ללקוח וצמצום הסיכונים."

 

אלקבץ התחיל את הקריירה שלו בסניף של Accenture בדרום אפריקה, שם עבד 7 שנים. עם חזרתו ארצה ביצע תפקידים שונים במספר חברות בתעשייה ובהן קונתהל, שלימים נרכשה על ידי חברת נס. בתפקידו האחרון שימש כסמנכ״ל מגזר התקשרות בנס. היה שותף בחברת הייעוץ שטראוס אסטרטגיה, שותף בקרן פרטית להשקעות בהייטק, ולפני 5 שנים שב ל- Accenture, הפעם לסניף הישראלי על מנת להוביל את המגזר התעשייתי.

 

Accenture ישראל מתמקדת בלקוחות האנטרפרייז בשוק, ובין לקוחות החברה, בהווה ובעבר, ניתן למצוא את טבע, בנק הפועלים, בנק לאומי, אדמה, מי עדן, צים, חברת החשמל, יוניליבר, תנובה, SES, סלקום ועוד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה