חברת KMS הציגה יכולת אינטגרציה רציפה עם ”אלכסה”, העוזרת הקולית של אמזון

היכולת החדשה מאפשרת למוקדי שירות לקוחות לחבר באופן רציף את אותו בסיס ידע לאנשי מוקד שירות הלקוחות, צוותי עבודה חיצוניים ולקוחות, עם אינטגרציות למוצרים שונים

מערכת ספונסר 02/08/2018 13:56

א+א-

KMS lighthouse מקבוצת אמן הציגה יכולת אינטגרציה רציפה עם אלכסה – העוזרת הקולית של אמזון. KMS lighthouse הציגה את הפונקציונליות הזו במהלך אירוע ה- TechXLR8 בלונדון, ו ב- Contact Center Week לאס-וגאס שהתקיים לאחרונה.

 

היכולת החדשה מאפשרת למוקדי שירות לקוחות לחבר באופן רציף את אותו בסיס ידע לאנשי מוקד שירות הלקוחות, צוותי עבודה חיצוניים ולקוחות, עם אינטגרציות למוצרים שונים הכוללים צ’טבוטים ומערכות זיהוי דיבור, תוך הרחבת היכולות הרב-ערוציות של מוקד שירות הלקוחות.

 

הודות לבסיס הידע של Lighthouse, המונע על ידי בינה מלאכותית (AI) בשילוב עם יכולות חיפוש קולי, מוקדי שירות לקוחות מסוגלים להפחית את כמות השיחות הנכנסות ולחסוך בהוצאות התפעול.

 

לדברי שגיא אליהו, מנכ"ל KMS lighthouse, "אנו גאים ביכולות האינטגרציה החדשות של Lighthouse. לאחרונה נושא חוויית הלקוח עוברת שינוי דיגיטלי מהיר ועמידה בקצב הדרישות יכולה להיות משימה מאתגרת. הודות לפונקציות החדשות המאפשרות אינטגרציה מהירה וקלה, Lighthouse מסוגלת להציע ללקוחותיה צ’טבוטים חכמים ויכולות חיפוש קולי המאפשרות לשלוף מידע מבסיס ידע עשיר ומדויק, תוך מתן תשובות מידיות לשאלות."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה