חברת מנטיס ויז’ן מודיעה על רכישת חברת אלסס האמריקאית

הרכישה תאפשר למנטיס ויז’ן לפתח יישומים חדשים בנוסף ליכולותיה הקיימות; מטה אלסס יהפוך למרכז המו"פ של מנטיס ויז’ן ויהווה בסיס לפעילות בשוק האמריקאי

מערכת ספונסר 31/07/2018 09:09

א+א-

חברת מנטיס ויז’ן, המפתחת טכנולוגיות מתקדמות לצילום וחישה בתלת-ממד (3D), מודיעה היום (ג’) על השלמת רכישת חברת הסטארטאפ האמריקאית אלסס (Alces) המתמחה בצילום וחישה בתלת-ממד בטכנולוגיית "אור מובנה". טכנולוגיית החישה של אלסס תסייע למנטיס ויז’ן לבסס את מומחיותה בטכנולוגיית חישת-עומק של אובייקטים וכן תאפשר לחברה לפתח יישומים חדשים בעולמות החישה בתלת-ממד.

 

רכישת אלסס תסייע למנטיס ויז’ן לחדור לשוק האמריקאי. עובדי אלסס ישתלבו במערך כח האדם של מנטיס ויז’ן בארה"ב ומטה החברה יהפוך למרכז המו"פ של מנטיס ויז’ן בארה"ב, בנוסף למטה הראשי בישראל ולמשרדיה בסין ובסלובקיה.

 

מנטיס ויז’ן הישראלית, מתמחה בפיתוח וייצור טכנולוגיות מתקדמות לצילום וחישה בתלת-ממד (3D) למגוון שימושים. החל במצלמות לסמארטפונים, אולפני תלת-ממד מקצועיים, ועד לסורקי תלת-ממד ליישומים תעשייתיים. המוטיבציה של מנטיס ויז’ן ברכישת אלסס טמונה בטכנולוגיה שפיתחה בתחום הצילום והחישה בתלת-ממד בטכנולוגיית "אור מובנה". רק לפני מספר שבועות הודיעה החברה על שת"פ עם חברת שיאומי (Xiaomi) הסינית והטמעת מצלמת תלת-הממד שפיתחה בסמארטפון הדגל, ה- Mi8, מכשיר האנדרואיד הראשון המאפשר שימושי תלת-ממד.

 

לדברי גור אריה ביתן, מייסד ומנכ"ל מנטיס ויז’ן: "רכישת חברת אלסס מסמנת את המשך התרחבותה של מנטיס ויז’ן בעולם, מאיצה את אסטרטגיית החדירה לשוק של החברה ואת הפורטפוליו הטכנולוגי שלה, ומסייעת לה לאתר ולרתום טאלנטים חדשים. תחום התמחותה של חברת אלסס בבניית רכיבי תלת-ממד תסייע למנטיס ויז’ן לתת מענה מקיף לפתרונות חישת עומק של עצמים, מתוך חזון החברה להוביל את החדשנות בעולמות תלת-הממד על מגוון יישומיו. אנו רואים באלסס כבחירה מעולה להשגת מטרה זו ואנו מצפים לשילוב מומחיותם במוצרינו".

 

לדברי רוב כריסטנסן, מנכ"ל חברת אלסס: "אנו נרגשים להצטרף למנטיס ויז’ן ולתרום לפיתוח הדור הבא של פתרונות חישת עומק בתלת-ממד בעזרת טכנולוגיית החישה שלנו. הידע המשותף של שתי החברות בחומרה ובאופטיקה, לצד המומחיות של מנטיס ויז’ן ביישומים ואלגוריתמים תאפשר פיתוח מוצרי חישת עומק ברמה הגבוהה ביותר בשוק".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה