רכבים לאנשים עסוקים

אנשי עסקים מבלים חלק גדול מהיום בתוך הרכב הפרטי, אז כדאי שיהיו מאובזר בהתאם. מה חייב להיות ברכב כזה ואיך הופכים אותו לכלי שימוש גם עבור שאר בני המשפחה

מערכת ספונסר 02/07/2018 12:58

א+א-

רכב פרטי משמש כאמצעי התחבורה העיקרי עבור אנשי עסקים בישראל. אמנם לא מדובר בתופעה ייחודית וגם בארצות הברית ובאירופה מעדיפים רוב אנשי העסקים את הרכב הפרטי על פני תחבורה ציבורית, אך נדמה שאצלנו יש לה בכל זאת כמה מאפיינים יוצאי דופן.

 

קודם כל, התשתיות בישראל לוקות בחסר והפקקים בכביש לא מבחינים בין אנשים מעל או מתחת לשכר המינימום. כתוצאה מכך, גם אנשי עסקים עם משכורות גבוהות ותנאים מועדפים נדרשים לבלות חלק בלתי מבוטל מהיום שלהם בתוך הרכב הפרטי ולהתמודד עם עומסי תנועה גבוהים. חוץ מזה, ישראל היא מדינה קטנה ורוב אנשי העסקים מעוניינים להשתמש ברכב הפרטי גם לצרכי עבודה וגם לצרכים אישיים.

 

מה חייב להיות בתוך הרכב?

רכישת רכב חדש מעניקה לאנשי עסקים הזדמנות פז לאבזר אותו כראות עיניהם. ראשית, עליהם לדאוג שבתוך הרכב תהיה מערכת בקרת אקלים נפרדת עבור החלק האחורי והקדמי. באמצעות מערכת בקרת אקלים ניתן למזג במהירות את תא הנוסעים או למקד את המשאבים בחלק אחד של הרכב בלבד – כמו למשל בימים חמים במיוחד.

 

שנית, כדאי לאנשי עסקים להשקיע במערכת בידור ומולטימדיה. כך הם יכולים להעביר חלק מהזמן בהאזנה לרדיו, הזרמת מוזיקה מהטלפון הנייד וכמובן שיחות טלפון עם קולגות, עובדים ושותפים. רצוי שהשליטה במערכת הבידור תתבצע ישירות מההגה ושתהיה לנהג אפשרות לחבר אליה גם תוכנות ניווט או אפליקציות ייעודיות.

 

חוץ מזה, נסיעות יום יומיות עם הרכב הפרטי מציבות אנשי עסקים בסיכון מסוים ועדיף להם להשקיע חלק מהתקציב במערכות בטיחות. מומלץ להתייחס לדירוג הבטיחות של הרכב כבר כאשר משווים בין רכבים חדשים ולא להתבייש לשאול את נציגי המכירות לגבי הנושא. כך מתאימים את הרכב לנסיעות קצרות וארוכות ולתנאי הכביש בישראל שהם לא בדיוק משהו שצריך להתגאות בו.

 

כך תהפכו את הרכב הפרטי לכלי שימושי

גם אנשים עסוקים יוצאים מדי פעם לחופש ומעמיסים את הרכב הפרטי לטיול עם בני הזוג, המשפחה או החברים. בשביל זה צריך לדאוג לרכב מאובזר עם תא מטען גדול ועם מפרט מודולארי של כיסאות אחוריים. ברכבי פאר גדולים למשל אפשר לקפל את הכיסאות כדי להכניס לתא המטען אוהל לקמפינג או ציוד לטיולי ג’יפים, ויש את כל דגמי הקרוסאובר שעוזרים לאנשי עסקים להגשים חלומות ילדות.

 

לסיכום, רכב של איש עסקים משלב בין פנאי ועבודה ויש בו תנאים אופטימאליים למגוון רחב של שימושים. חשוב שהרכב גם יהיה בטיחותי וזה לא חייב לבוא על חשבון מערכת בידור ובקרת אקלים מפנקת.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה