חדשות שוק ההון

בראק NV מבצעת מימון מחדש בהיקף של כ-232 מיליון שקל בגרמניה

חברת הנדל"ן הודיעה על מהלך מימון מחדש להלוואה בנקאית, שנלקחה מבנק גרמני במהלך שנת 2013 לצורך רכישת נכסי מגורים להשכרה

מערכת ספונסר 21/06/2018 09:11

א+א-

חברת הנדל"ן בראק קפיטל פרופרטיז אן.וי (בראק אן.וי) המתמקדת בנדל"ן בגרמניה ב-3 סקטורים: נדל"ן מניב למגורים, יזום למגורים ונדל"ן מניב מסחרי, הודיעה היום כי ביום 20 ביוני 2018 ביצעה מימון מחדש להלוואה בנקאית, שנלקחה מבנק גרמני במהלך שנת 2013 לצורך רכישת נכסי מגורים להשכרה.

 

ההלוואה החדשה בהיקף של כ- 55 מיליון נושאת ריבית שנתית קבועה בשיעור של כ-1.613% לשנה עם פירעון קרן שנתי בשיעור שנתי של 2.5% מסכום ההלוואה החדשה אשר משולמת רבעונית עד למועד הפרעון הסופי, 20 ביוני 2023 (יתרת הקרן בתוספת הריבית הצבורה תשולם במועד הפירעון הסופי).

 

היקפה הכולל של ההלוואה הנפרעת הסתכם לסך של כ-44 מיליון אירו. הלווואה זו נשאה ריבית שנתית קבועה בשיעור של כ- 2.66%. ההלוואה החדשה מובטחת, בין היתר, בשעבוד מדרגה ראשונה על מלוא זכויות החברה בנכס (פאואר סנטר בצפון גרמניה בשטח כולל להשכרה של כ- 64 אלף מ"ר בעיר Rostock שבגרמניה).

 

פרד גניה, ראש המחלקה הפיננסית בבראק אן.וי: "החברה ממשיכה להקטין את עלויות המימון תוך חילוץ הון עצמי בהיקף משמעותי. מימון מחדש זה בהמשך למימונים מחדש בהיקפים נרחבים (מעל ל-75% מסך תיק ההלוואות הבנקאיות) שביצעה החברה במהלך השנתיים האחרונות תורמת להפחתה משמעותית בעלויות המימון ולתרומה משמעותית ומיידית ל-FFO".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה