חדשות שוק ההון

לסיכו: הושלמה העסקה לרכישת 56% ממניות פולדמיר בכ-9.7 מ’ ש”ח

הרכישה תואמת את רצון החברה להרחיב את פעילותה ותחומי ההתמקצעות שלה בפרויקטים מיוחדים של הנדסה אזרחית, בדגש על מוסדות ציבור ומערכת הביטחון

מערכת ספונסר 03/06/2018 14:20

א+א-

בהמשך לדיווחים של חברת לסיכו הבורסאית, בדבר העסקה לרכישת פולדמיר, החברה מעדכנת כי היום (ראשון), התבצעה השלמת העסקה ("קלוזינג") של רכישת פולדמיר.

 

במועד השלמת העסקה, לסיכו רכשה וקיבלה לבעלותה מבעלי המניות של פולדמיר 56% מהון המניות המונפק והנפרע של פולדמיר, כנגד תשלום בסך של 9.75 מיליון ש"ח.

 

פולדמיר מתמחה בבניית והקמת פרויקטים הנדסיים מורכבים - עבור מוסדות ציבוריים בכלל ועבור מערכת הביטחון בפרט. בין העבודות שביצעה נכללים מבני ציבור ביד ושם, אוניברסיטת בן-גוריון, בתי חולים, אצטדיון טדי בירושלים, מתקנים ביטחוניים עבור הצבא, הצבא האמריקאי, תעשייה אווירית, גורמי בטחון נוספים, ובכלל זה בניית בסיסים צבאיים, האנגרים, בונקרים, משרדים, מעבדות, מרכזי אחזקה ועוד.

 

פולדמיר סיימה את 2017 עם צבר הזמנות של כ- 350 מיליון שקל ומחזור הכנסות של כ- 150 מיליון שקל (נציין, כי מבדיקה ראשונית שנערכה, לאחר מועד ההשלמה לא כל מחזור ההכנסות של פולדמיר יהיה ניתן לאיחוד במחזור ההכנסות של החברה, בין היתר, בשל ההתאמות שיתבצעו בין תקני ה- IFRS על פיהם עורכת החברה את דוחותיה הכספיים לבין Israeli GAAP על פיהם ערכה פולדמיר את דוחותיה הכספיים).

 

הרכישה תואמת את רצון החברה להרחיב את פעילותה ותחומי ההתמקצעות שלה בפרויקטים מיוחדים של הנדסה אזרחית בדגש על מוסדות ציבור ומערכת הביטחון.

 

לסיכו סיימה את שנת 2017 עם הכנסות של כ- 384 מיליון שקל, לעומת הכנסות של כ- 403 בשנת 2016. הירידה נבעה בעיקר ממגזר ההקמה עקב השלמת פרויקטים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה