חדשות שוק ההון

עובדי חברת נטו מלינדה השלימו את מהלך התאגדותם בהסתדרות

למרות התנגדות עזה וקיצונית מצד ההנהלה, למעלה משליש מתוך עובדי חברת המזון שבבעלות דודי ועדי עזרא הצטרפו להסתדרות והשיגו את הרוב הדרוש להפיכתה לארגון היציג

מערכת ספונסר 21/05/2018 15:27

א+א-

כ-1,200 עובדי חברת נטו מלינדה מקבוצת נטו אחזקות השלימו את מהלך התאגדותם בהסתדרות, לאחר שלמעלה משליש מהם, כנדרש בחוק, חתמו על טפסי ההצטרפות לארגון. יצוין כי מהלך ההתארגנות הושלם למרות התנגדות עזה וקיצונית מצד ההנהלה אשר עומדת לכאורה בניגוד לדין, ובשל כך ההתאגדות מלווה על ידי בית הדין לעבודה.

 

עובדי חברת נטו מלינדה, הממוקמת בקריית מלאכי, עוסקים בייבוא, שחיטה והפצת בשר לרשתות השיווק השונות ברחבי הארץ. בעלי החברה הם דודי עזרא ובנו עדי עזרא. ההתאגדות קרמה עור וגידים לאור רצונם של העובדים לשפר את תנאי העסקתם ולחזק את ביטחונם התעסוקתי.

 

במכתב ששלח היום מנכ"ל האגף להתאגדות עובדים עמיחי סטינגר, למנכ"ל קבוצת נטו עמי גולדין, קרא לו סטינגר להכיר ברצונם של העובדים ולתאם בהקדם האפשרי פגישת היכרות עם נציגות העובדים, וזאת לקראת פתיחה במו"מ לכריתת הסכם קיבוצי אשר יסדיר את תנאי ההעסקה בחברה.

 

התאגדות עובדי חברת נטו מלינדה לוותה על ידי ההסתדרות במרחב אשדוד בראשות חיים שייב, רכזי ההתאגדויות מהאגף להתאגדות עובדים טל בורשטיין ואודליה מעודה וכן יו"ר סניף קריית מלאכי במרחב אשדוד בבר אזולאי ומזכיר האיגוד המקצועי מהמרחב דיוויד פרטיאלי.

 

מוועד הפעולה של עובדי נטו מלינדה נמסר: "אנחנו מברכים על ההתגייסות הגדולה של העובדים למהלך ההתארגנות ומצפים מההנהלה לשבת עמנו בהקדם למו"מ פורה ומהיר למען הצלחת החברה והעובדים כאחד".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה