חדשות שוק ההון

קסניה: פוליפיד שוקלת את ההנפקה בנאסד”ק ”לאור מצב השווקים”

החברה המוחזקת בשיעור של 5.2% בוחנת את האפשרויות העומדות בפניה לגבי הנפקת המניות בהיקף של כ-75 מיליון דולר לפי שווי חברה בסך של 275-325 מיליון דולר

מערכת ספונסר 25/03/2018 10:19

א+א-

בהמשך לדיווח של חברת קסניה הבורסאית מיום 15 במרץ 2018, בקשר עם פרסום הודעה משלימה לטיוטת התשקיף של חברת פוליפיד לצורך הנפקה בבורסת הנאסד"ק בניו יורק, מעדכנת החברה כי לאור מצב השווקים בימים האחרונים הודיעה לה פוליפיד כי היא בוחנת את האפשרויות העומדות בפניה בקשר עם ההנפקה האמורה.

 

פוליפיד, המוחזקת על ידי קסניה בשיעור של 5.21%, תכננה להציע לציבור מניות של פוליפיד בהיקף של כ- 75 מיליוני דולר לפי שווי חברה (של פוליפיד) בסך של כ-275 מיליוני דולר ארה"ב עד כ-325 מיליוני דולר, לפני הכסף.

 

יצוין, כי במסגרת ההנפקה, התחייבו בעלי המניות הקיימים של פוליפיד, ובכללם החברה, לתקופת חסימה מלאה בת חצי שנה ממועד ההנפקה. להערכת החברה, על פי שווי הגיוס האמור לעיל, הרי ששווי החזקותיה של החברה בפוליפיד, בהנחה שההנפקה תושלם, יגדל בסך של כ-40-47 מיליון ש"ח. ככל שההנפקה תושלם צפוי שיעור הדילול של החזקות החברה בפוליפידלנוע בטווח שבין 20% ל-30%.

 

פוליפיד מפתחת טכנולוגית הובלת תרופות בשם PLEX-D אשר מאפשרת שחרור מקומי, מושהה ומבוקר של מינוני תרופה יעילים על פני תקופות של מספר ימים ועד מספר חודשים, תוך שמירה על מולקולת התרופה ללא פגע.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה