לאור הביקוש ממוסדיים: נאוי מגדילה היקף הגיוס ל-340 מיליון ש”ח

במסגרת המכרז המוסדי של גיוס החוב, הזרימו המשקיעים הזמנות בהיקף של כ-369 מיליון ש"ח, מתוכן קיבלה החברה הצעות בסך של 283 מ’ ש"ח ובריבית 1.3%

מערכת ספונסר 23/10/2017 08:59

א+א-

חברת אחים נאוי פרסמה הלילה תוצאות מכרז למשקיעים מוסדיים שקיימה אתמול (ראשון), לקראת הנפקה אפשרית של אגרות חוב מסדרה ד’. תמורת ההנפקה תשמש בעיקר להחלפת חוב קיים ולפעילותה השוטפת של החברה.

 

במסגרת המכרז, הוצעו למשקיעים מסווגים יחידות הכוללת כל אחת 1,000 ש"ח ע.נ. אג"ח ד’, בדרך של מכרז על שיעור הריבית שתישאנה אג"ח ד’. במסגרת המכרז קיבלה החברה התחייבויות מוקדמות של משקיעים מסווגים לרכישת 369 אלף יחידות אג"ח ד’. לאור הביקושים במכרז, בכוונת החברה לפעול להגדלת היקף ההצעה, כך שסך ההצעה תעמוד על 340 מיליון ש"ח ע.נ. אג"ח ד’.

 

הגדלת היקף ההצעה, אם וככל שתתבצע, תהיה בהתאם לקבלת אישור חברת הדירוג סטנדרט אנד פורס מעלות, שהודיעה הבוקר כי הדירוג A שניתן על ידה ביום 25 בספטמבר 2017 להנפקה בהיקף של עד 220 מיליון ש"ח ע.נ. יחול על הנפקת אגרות החוב (סדרה ג’) בהיקף של 340 מיליון ש"ח ע.נ.

 

בהתאם לאישור, נאוי תיענה להצעות להתחייבות מוקדמת על ידי משקיעים מסווגים לרכישת 282.5 אלף יחידות אג"ח ד’, בשיעור ריבית של 1.3% אשר יהווה את שיעור הריבית המרבי שתשאנה אג"ח ד’ במסגרת ההנפקה לציבור. שיעור הריבית הסופי ייקבע במסגרת המכרז לציבור שתקיים החברה, ככל שתקיים, על פי דוח הצעת המדף בדרך של הצעה אחידה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה