חדשות שוק ההון

די.אן.איי השקיעה 6 מיליון דולר באנטרה במסגרת גיוס של 10 מיליון ד’

גיוס ההון של אנטרה ביו עונה להגדרת "גיוס איכותי" בהתאם להתקשרויות של די.אן.איי ביומד עם קפיטל פוינט ומשקיע נוסף, ומשקף שווי של 97 מיליון דולר לאנטרה

מערכת ספונסר 08/10/2017 08:59

א+א-

די.אן.איי ביומד וקפיטל פוינט מודיעות הבוקר (ראשון) על השלמת גיוס ההון המתוכנן של אנטרה ביו בסך של כ-10.2 מיליון דולר. גיוס ההון של אנטרה עונה להגדרת "גיוס איכותי" כהגדרתו בהתקשרויות של די.אן.איי עם קפיטל פוינט ומשקיע נוסף, כאמור בדיווחיה מהחודש שעבר.

 

במסגרת גיוס ההון של אנטרה השקיעה די.אן.איי סכום של 6 מיליון דולר, אשר מומן בחלקו מהקצאות פרטיות שביצעה החברה וכן מעסקאות עם קפיטל והמשקיע הנוסף. גיוס ההון של אנטרה משקף שווי אנטרה בסך של כ-97 מיליון דולר בדילול מלא, כולל כספי הגיוס (כ-84 מיליון דולר בדילול מלא כהגדרתו בהסכם עם קפיטל והמשקיע הנוסף, כולל כספי הגיוס).

 

סך החזקותיה של די.אן.איי באנטרה לאחר השלמת הגיוס ולאחר העברת מניות אנטרה לקפיטל ולמשקיע הנוסף הינו כ-30% בדילול מלא (כ-35% בדילול מלא כהגדרתו בהסכם עם קפיטל והמשקיע הנוסף). עם השלמת העסקה בין קפיטל ודי.אן.איי והשלמת גיוס ההון האיכותי כאמור, מחזיקה קפיטל פוינט בכ-8% מהון המניות של אנטרה ובכ-8.5% מהון המניות בדילול מלא (בהנחה של מימוש אופצית הרכישה על ידי החברה).

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה