בדרך לפרויקט פינוי בינוי גדול במרכז ת”א: ויתניה רכשה עם ויה נדל”ן קרקע בכ-21 מיליון שקל

הבית שניצב על הקרקע שנרכשה ברחוב אבן גבירול פינת השופטים הוא בן 101 שנים, ובו החזיקו יורשים במשך יותר מ-50 שנה

מערכת ספונסר 27/09/2017 10:34

א+א- 1

חברת ויתניה רכשה בשיתוף עם חברת ויה נדל"ן קרקע ברחוב אבן גבירול פינת השופטים בתל אביב בתמורה לסך כולל של 21.5 מיליון שקל, בתוספת מע״מ.

 

החברות נמצאות בימים אלה במגעים מתקדים עם דיירי הבניינים הסמוכים (אבן גבירול 43-51, ובניין סמוך נוסף ברחוב השופטים 27) במטרה לצרפם לפרויקט פינוי בינוי כולל באזור. מטרת הפרויקט היא לנצל הזדמנות לבניית חניון תת קרקעי רחב ידיים שישרת את בנייני הרחוב שיצטרפו לפרויקט.

 

ניר לוי, מנכ"ל ויה נדל"ן, מסביר כי "התב"ע באזור אבן גבירול לא מאפשרת כניסה לחניה מהרחוב לבניינים שיבצעו הריסה ובניה, אלא רק לבניינים הניצבים לרחוב, כאשר הכניסה לחניה תגיע מהרחוב הניצב. הקרקע שקנינו נמצאת במיקום היחיד המאפשר גישה רחבה לחניון גדול, וכך מדובר בהזדמנות שלא תחזור על עצמה לבניינים הסמוכים להצטרף לפרויקט שבו הם יקבלו חניון גדול ומרווח".

 

הבית שניצב על הקרקע שנרכשה הוא בן 101 שנים, ובו החזיקו יורשים במשך יותר מ-50 שנה. לאחר מו״מ ארוך מכרו היורשים את הקרקע והבית לויתניה ו-ויה נדל״ן, כאשר המטרה המקורית הייתה להקים במקום הבית הישן בניין בן 7 קומות עם 15 דירות.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מה עוד חשוב לדעת לפני פינוי בינוי

    מה עוד חשוב לדעת לפני פינוי בינוי? בחלק גדול מהמקרים פרוייקט פינוי בינוי מאפשר לעשות סדר בבפריטים שבתכולת הדירה וכן להפיק רווח אלטרנטיבי שניתן להפיק מהחפצים שאין בהם עוד צורך. הדבר נכון בעיקר בדירות של אנשים מבוגרים. ככל שיש בדירה פריטים ישנים כמו תקליטים, ספרים, עיתונים ישנים או כל פריט משנות החמישים, יש מצב שמדובר על פריטי אספנות בעלי ערך כספי. אם אתם רוצים לדעת כיצד להעריך את תכולת הדירה באופן עצמאי חפשו בגוגל "פינוי תכולת דירה יוסף האוסף" וקבלו מאמר מדוייק שמסביר איך לעשות זאת.

    יוסף האוסף 29/09/2017 16:24