ממן גייסה ממוסדיים 119 מיליון ש”ח בריבית של 2.39%

המשקיעים המוסדיים הגישו התחייבויות מוקדמות לרכישת אג"ח ג’ של החברה בהיקף כולל של כ-430 מיליון ש"ח; כספי ההנפקה מיועדים ברובם למחזור חוב

מערכת ספונסר 27/09/2017 09:12

א+א-

חברת ממן הבורסאית מדווחת על תוצאות המכרז המוסדי: אתמול (שלישי) התקיים מכרז לקבלת התחייבויות מוקדמות ממשקיעים מסווגים בקשר עם הנפקה אפשרית לציבור של אגרות חוב (סדרה ג’) של החברה.

 

במכרז הוצעו יחידות הכוללות כל אחת 1,000 ש"ח ע.נ. אגרות חוב מסדרה ג’, בהצעה אחידה, בדרך של מכרז על הריבית השנתית שתישאנה אגרות החוב סדרה ג’, כאשר נקבע כי שיעור הריבית השנתית המרבית עמד על 3.95%.

 

במסגרת המכרז, הגישו המשקיעים המסווגים התחייבויות מוקדמות לרכישת כ-430 אלף יחידות, מתוכן קיבלה החברה התחייבויות מוקדמות ממשקיעים מסווגים לרכישת כ-119 אלף יחידות. שיעור הריבית השנתית המרבית שנקבע במכרז הוא 2.39%, אשר יהווה בהנפקה לציבור את שיעור הריבית המרבית. בחברה מדגישים כי שיעור הריבית הסופי ייקבע במסגרת המכרז לציבור, ככל שיתקיים.

 

בהמשך הודיעה חברת הדירוג S&P מעלות כי הדירוג ‘+ilA‘ לאיגרות חוב חדשות שיונפקו על ידי ממן – מסופי מטען וניטול תקף להיקף של עד 150 מיליון ש"ח ע.נ. כספי ההנפקה מיועדים ברובם למחזור חוב.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה