מחשבים וטכנולוגיה

טופ סלושנס מקבוצת טופ משיקה פתרון לניהול כוח אדם בארגונים

זאת לאחר רכישת פעילות חברת רדמץ’ בכ-3 מיליון שקל; הפתרון עלה בשלמותו לאוויר לפני כשבועיים

מערכת ספונסר 25/09/2017 10:45

א+א-

חברת טופ סלושנס (Top-solutions), חברת פיתוח התוכנה מקבוצת טופ גרופ, השלימה פתרון מלא לניהול מערך כוח אדם בארגונים. זאת לאחר שרכשה את הפעילות המשלימה מחברת רדמץ’ (RedMatch), אשר פיתחה מערכת לניהול מערך גיוס עובדים בארגון (Applicant Tracking System) בסביבת ענן. סכום העסקה שהתרחשה בסוף חודש מאי האחרון הסתכם בכ-3 מיליון שקלים. הפתרון עלה בשלמותו לאוויר לפני כשבועיים.

 

עד כה סיפקה טופ סלושנס נתונים סביב עולם כוח האדם בחברה כמו הערכת עובדים, סקרי מנהלים, סקרי ספקים, סקרי עמדות וכדומה, וכן נתנה פתרון המלווה את העובד בארגון מרגע קליטתו ועד ליציאתו לפנסיה הכולל ניהול פעילות השימור שלו, הערכת מנהליו, הערכת עובדים כלפיו, ההתקדמות שלו, ההכשרות שלו ועוד. כיום יכולה החברה לנהל גם את כל התהליך שקודם לכניסתו לתפקיד המאפשר את ניהול גיוס העובד החל מקביעת דרישות המשרה, תיאור המשרה, הפצתה באתרי חיפוש משרות, איסוף קורות החיים, ניהול תהליך ראיון העבודה ומתן הצעת העבודה ועד לשלב החתימה.

 

מדובר במערכת המשמשת חברות השמה, מנהלי כוח אדם ומנהלי גיוס, אשר מותאמת לכל סוגי הארגונים בכל הגדלים וממגוון רחב של מגזרים כמו ביטחון, קמעונאות, תעשייה, פארמה, שירותים וכדומה. המערכת נמצאת כיום בשימוש בקרב מספר חברות מוכרות כמו טבע, תנובה, פלאפון, דיפלומט ועוד. המוצר גמיש ומאפשר ניהול בפשטות ובהתאם לצרכי הארגון. בנוסף מאחר וזוהי מערכת מודולרית ניתן לבחור לעבוד עם חלקים ממנה על פי דרישה.

 

בעקבות הרכישה הגדילה טופ סלושנס את בסיס הלקוחות שלה בכ-25% בחודש אחד וכן את מצבת העובדים שלה לאחר שלקחה תחת חסותה את עובדיה ולקוחותיה של חברת רד מץ’. בהתאם לזאת, לקוחותיה הקודמים של רד מץ’ להם היה פתרון גיוס עובדים בלבד ולקוחותיה של טופס סלשונס שעבדו עם פתרון ניהול מערך כוח האדם בארגון, נהנים כעת מפתרון הוליסטי לניהול משאבי האנוש בארגון מרגע תהליך הגיוס ועד פרישת העובד. כל זאת באמצעות ספק אחד וללא צורך בהתמודדות עם המורכבות שכרוכה בסנכרון שני פתרונות שונים משתי חברות שונות.

 

איתן טומשין, מנכ"ל טופ סלשונס, אומר: "זיהינו צורך בקרב לקוחותינו לפתרון בתחום גיוס העובדים. מכיוון שכבר סיפקנו פתרון מוצלח בתחום משאבי האנוש, הוחלט לבצע השלמה למוצרים שלנו על מנת להעניק ללקוחתנו פתרון מלא בתחום. טופ סלושנס כחלק מהגדלת הפעילות שלה והשירות שהיא מעניקה החליטה לקחת מוצר בוגר, מוכר ובעל ניסיון אשר נותן ערך מוסף ללקוחות על מנת לקצר את זמן ההבשלה בהסתגלות למערכת חדשה ולאפשר המשך פעילות תקינה ומשודרגת במהרה".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה