גיא ברנשטיין, מנכל פורמולה ומג'יק קרדיט: יח"צ

פתרון האינטגרציה של מג’יק קיבל המלצה מחברת מחקר טכנולוגי מובילה

האנליסטים של Ovum הוציאו לאחרונה סקירה עצמאית חיובית על פתרון האינטגרציה Magic xpi, ובה המליצו לארגונים גדולים להעלות אותו "על הרדאר"

מערכת ספונסר 29/08/2017 12:12

א+א-

האנליסטים בחברת המחקר הטכנולוגי Ovum, הוציאו לאחרונה סקירה עצמאית חיובית על פתרון האינטגרציה Magic xpi של מג’יק תעשיות תוכנה. ב-Ovum מציינים כי הפתרון כולל מחברים מובנים עבור מגוון יישומים ארגוניים נפוצים בתעשייה, לצד מחברים מובנים עבור מגוון רחב של פרוטוקולים ותקנים מקובלים בתחום ה IT.

 

"פתרון האינטגרציה מציע גישת ’גזור והדבק’ נטולת קוד למיפוי נתונים, המקצרת את משך הזמן הדרוש לחיבור בין יישומים לבין מקורות נתונים בארגון או בענן. גישה זו גם מאפשרת לפתח ללא ידע פורמלי בתכנות, הנדרש בדרך כלל לפיתוח וביצוע של תהליכי אינטגרציה. באופן זה מצליחים הארגונים שמשתמשים בפתרון לעלות לאוויר בתוך שלושה שבועות בלבד בממוצע", הוסיפו האנליסטים.

 

עוד נאמר כי פתרון האינטגרציה של מג’יק מתאים מאוד לארגונים קטנים ובינוניים בשל התאמתו לפיתוח גם על ידי אנשים שאינם תוכניתנים, קיצור זמני סיום הפרויקט והתאמתו לעבודה עם הטכנולוגיות המובילות כיום בשוק.

 

"פלטפורמת האינטגרציה של מג’יק מאופיינת בחוויית משתמש (UX) פשוטה, דבר שמתאים מאוד לחברות קטנות ובינוניות (SME), ומצד שני מהווה פתרון מקיף לפרויקטי אינטגרציה בארגונים גדולים. כמו כן, מג’יק הרחיבה את יכולות אינטגרציית ה-IoT ועובדת על פיתוח פלטפורמת אינטגרציה במודל iPaaS. "מבחינת ארגונים גדולים, ממליצים האנליסטים ב-Ovum ללקוחות לשים את Magic xpi "על הרדאר", מכיוון שהפתרון "מבצע הפרדה של התהליך העסקי משכבת האינטגרציה, וכן מכיל כליי פיתוח יעילים ומחברים מובנים המחברים בין יישומים לבין מקורות הנתונים (data sources), ובכך הופכים את פיתוח האינטגרציה והוצאתה לפועל לפשוטים יותר. יכולות אלו מורידות את רמת המומחיות הנדרשת בדרך כלל להקמת תהליכים עסקיים" ומקצרת את פרויקט האינטגרציה בכ-60%.

 

"אנו גאים בכך ש- Ovum הכירה בפלטפורמת האינטגרציה שלנו כפתרון המגביר את יעילותם של פרויקטיי אינטגרציה. זה מקצר את זמן ההגעה לשוק של פתרונות הלקוח", אמר יובל לביא, סגן נשיא לטכנולוגיה וחדשנות, מג’יק העולמי. "ארגונים המעוניינים כיום בביצוע טרנספורמציה דיגיטלית על מנת להשיג לעצמם יתרון תחרותי, נדרשים ליישם פתרונות אינטגרציה על הצד הטוב ביותר, אשר יאפשרו להם לייעל תהליכים עסקיים ולשפר את חוויית הלקוח."

 

לקריאת הדוח המלא: http://info.magicsoftware.com/OvumReport2017

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה