אינפימר בוחנת הקמת מפעלי ייצור נוספים בעולם

החברה מסכמת את שנת 2016 עם מכירות מסחריות למספר יצרני פלסטיק, וביניהן הזמנת מסגרת ליצרן פלסטיק בינלאומי מוביל; החברה החלה את פעילותה המסחרית בישראל

מערכת ספונסר 30/03/2017 09:48

א+א-

 אינפימר מסכמת בהצלחה את שנת 2016. אירועים מרכזיים: החברה רשמה השנה הזמנות מסחריות ממספר יצרני פלסטיק; הזמנת מסגרת מיצרן פלסטיק בינלאומי מוביל; בוחנת אפשרות להקמת מפעלי ייצור נוספים בעולם; גייסה כ- 8.9 מיליוני ₪ בהנפקת מניות מהציבור ומפרטיים; קיבלה מענק מו"פ מהרשות הלאומית לחדשנות טכנולוגית בסך 1.3 מיליון שקל (ועוד 0.14 מיליון השנה) ואישור ל- 2 מיליון נוספים.

 

יובל תמיר, מנכ"ל אינפימר: "אנו שמחים לסכם את שנת 2016 עם מכירות מסחריות למספר יצרני פלסטיק וביניהן הזמנת מסגרת ליצרן פלסטיק בינלאומי מוביל. אנו זוכים לעניין הולך וגובר ולחדירה טובה אל שוק יצרני הפלסטיק. אנו ממשיכים לפעול במרץ להמשך המכירות ופיתוח עסקיה של החברה. אין לנו ספק כי היתרונות המובהקים של חומר האינפימר יבטיחו את המשך הצמיחה של החברה".

 

פעילות מסחרית: אינפימר העוסקת בייצור פולימר תרמופלסטי מרוכב אשר משמש כחומר גלם לתעשיית הפלסטיק, ומקורו מאשפה עירונית מסכמת את שנת 2016 כשנה המתאפיינת במכירות של אינפימר למספר לקוחות. משנת 2016 ועד מועד פרסום הדוח, קיבלה החברה הזמנות מסחריות של כ-159 טון אינפימר מתוכן סיפקה למגוון לקוחות, סך של כ-72 טון אינפימר במחיר ממוצע של 1,900 ש"ח לטון. סך זה כולל הזמנת מסגרת מיצרן פלסטיק בינלאומי מוביל, לרכישת 82 טון אינפימר בתמורה לסך של כ-155 אלפי ש"ח, שיסופקו על פני כ- 3 חודשים.

 

הקמת קוו ייצור: בשנה זו השלימה החברה את הקמת קו הייצור הראשון בקיבוץ ברקאי תוך ביצוע הרצות ניסיוניות במסגרתן, בוצעו, בין ההיתר, פיילוטים בחברה ואצל לקוחות פוטנציאליים, להזרקת חומר גלם לתעשיית הפלסטיק משולב אינפימר בשיעור של 20%-60% (תוך שימוש במערכות ההזרקה והשיחול הקיימות אצל הלקוחות) ונבחנה יכולת שילובו של האינפימר במוצרים שונים ובטכנולוגיות ייצור שונות נוספות.

 

כמו כן נבדקה עמידת המוצרים בהם שולב האינפימר בתקנים שונים (מקומיים ובינלאומיים) והשפעת האינפימר על איכות המוצר הסופי. במסגרת ההרצות והבדיקות אשר נעשו כאמור בשיתוף לקוחות קיימים ופוטנציאליים, ביצעה החברה התאמות טכנולוגיות לחומר האינפימר ולקו הייצור ונמצא כי האינפימר מתאים לשימוש ברוב טכנולוגיות ההזרקה והשיחול (אשר הינן, הטכנולוגיות הנפוצות בתעשיית הפלסטיק). בנוסף נמצא, כי האינפימר ניתן לשימוש בטכנולוגיה המשמשת, בין היתר, לייצור יריעות פלסטיק.

 

פעילות בינלאומית: החברה החלה את פעילותה המסחרית בישראל והיא בוחנת את אפשרויות להקמת קווי ייצור אינפימר נוספים והרחבת הפעילות למדינות נוספות.

 

מענקי מו"פ מהרשות הלאומית לחדשנות טכנולוגית (לשעבר ולהלן המדען הראשי): במהלך תקופת הדוח ובהמשך למענק אשר אושר לה בנובמבר 2015, קיבלה החברה מהמדען הראשי, כ- 1.3 מיליון ש"ח בגין מענק זה וצפויה לקבל יתרה סופית במהלך שנת 2017 בהיקף של 0.14 מיליון ש"ח.

 

במהלך חודש מרץ 2017 החברה קיבלה אישור למענק מו"פ נוסף בסך שני מיליוני ₪ מהמדען הראשי, לפעילות המו"פ של החברה ולתקופה של 12 חודשים שתחילתם באוגוסט 2016 ומסתכם לסך של כ-5 מיליון ש"ח ובשיעור השתתפות של 40%.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה