חדשות שוק ההון

ריט 1 הציעה לרכוש מארנה את הקניונים באשדוד ובנהריה בכ-805 מיליון שקל

דירקטוריון ארנה גרופ אישר להתקדם במשא ומתן עם החברה מתוך מטרה להתקשר בעסקה מחייבת לרכישת הנכסים

מערכת ספונסר 07/03/2017 11:06

א+א- 1

בעקבות פרסומים בכלי התקשורת, חברת ריט 1 מדווחת כי הגישה לארנה סטאר גרופ הצעה לרכישת מלוא זכויות סטאר סנטר מנופים אשדוד בע"מ ("סטאר סנטר") במתחם "הסטאר סנטר" באשדוד (75%) ולרכישת מלוא זכויות אס.אל.אס מפרשים במגרש מס’ 16 ובקניון "ארנה נהריה" (96%) בתמורה לסך של 805 מיליון ש"ח, בתוספת מע"מ (למיטב ידיעת החברה, סטאר סנטר ואס.אל.אס הינן חברות בבעלות מלאה של ארנה גרופ).

 

הצעת הרכישה כפופה לתנאים מתלים, ובכללם ביצוע בדיקת נאותות לנכסים לשביעות רצון החברה; אישור דירקטוריון החברה; וחתימה על הסכם מכר מפורט, אשר יכלול מנגנונים והתחייבויות כמקובל בהסכמים מסוג זה.

 

אתמול נמסר לחברה על ידי יועצה המשפטי של ארנה גרופ, כי דירקטוריון ארנה גרופ אישר להתקדם במשא ומתן עם החברה מתוך מטרה להתקשר בעסקה מחייבת לרכישת הנכסים האמורים. לפיכך צופה החברה כי התחייבות NO SHOP מצידה של ארנה גרופ (התחייבות להימנע מניהול משא ומתן ו/או ביצוע עסקה עם צד שלישי כלשהו ביחס לנכסים) תחתם בימים הקרובים.

 

במועד זה מתנהל בין הצדדים משא ומתן אשר טרם הבשיל לכדי עסקה מחייבת, ואין כל וודאות כי הסכם מחייב לרכישת הנכסים ייחתם עם ארנה גרופ. החברה עיכבה דיווח אודות הגשת הצעת הרכישה והמשא ומתן המתנהל עם ארנה גרופ, עד למועד לפרסומם בכלי התקשורת, בין היתר מהטעם שהגשת הדיווח המיידי עלולה למנוע השלמת העסקה שהחברה צד לה, יש לה בה עניין וכן להרע באופן ניכר את תנאיה. היום, בעקבות הפרסום בתקשורת, הסתיים עיכוב הדיווח המיידי.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    בדיקת נאותות

    Ofir Dahan | FINANCIAL CONSULTANT | מיזוגים ורכישות; בדיקת נאותות; בדיקת כדאיות

    ofir dahan 08/03/2017 21:47