עובדי חברת הממתקים כרמית התאגדו בהסתדרות

לאחר שלמעלה משליש מהעובדים הצטרפו להסתדרות, היום סוכם בין ההסתדרות להנהלה על הכרה בהתארגנות והסכמה לפתוח במגעים להסדרת זכויות העובדים בהסכם קיבוצי

מערכת ספונסר 17/02/2015 13:36

א+א-

ההסתדרות הינה הארגון היציג בקרב עובדי כרמית תעשיות ממתקים. מהלך ההתארגנות קרם עור וגידים לאור רצונם של העובדים לשפר את תנאי העסקתם ולהבטיח את ביטחונם התעסוקתי.

 

לפני כשבוע ולאחר שלמעלה משליש מעובדי כרמית תעשיות הצטרפו להסתדרות, יו"ר ההסתדרות במרחב ראשון לציון, זורי מזרחי, נפגש עם המייסד ובעל השליטה בחברה, לני סאקסטין, והיום (ג’) סוכם בין הצדדים על הכרה בהתארגנות והסכמה לפתוח במשא ומתן להסדרת זכויות העובדים בהסכם קיבוצי.

 

כרמית היא יצרנית דברי מתיקה שנסחרת בבורסה לני"ע בתל-אביב לפי שווי של 39 מיליון שקל. החברה, שממוקמת בראשון לציון, משווקת את מוצריה בארץ ובעולם, ומייצרת עבור מותגי מתיקה מובילים בחו"ל. החברה מובילה את שוק מטבעות השוקולד בארה"ב, ומתמחה בקטגוריות נוספות ביניהן: השוק הכשר ושוק המוצרים לאוכלוסיות בעלות רגישות לגלוטן וללקטוז. בין המותגים הבולטים של כרמית: סדרת ממתקי הקסם של לני, מיני קוקיס, כרמית שף ואגו. בינואר השנה, מתניה שוורץ מונה לשמש כמנכ"ל כרמית במקום סטיב גורן שפרש לאחר 10 שנים בחברה.

 

זורי מזרחי, יו"ר ההסתדרות במרחב ראשון לציון אמר היום: "כולי תקווה שהמשא ומתן יתנהל ברוח של שיתוף פעולה וההסכמות שיושגו בין הצדדים יעוגנו בהסכם קיבוצי. הדאגה לרווחת העובדים תאפשר לחברה לחזק את מעמדה כמעסיקה מובילה בשוק תחרותי ומשתנה".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה