קוביות הזדמנויות בנדל”ן השלימה גיוס בהיקף 12.3 מיליון ש’ למימון פרויקטים ייחודיים

שלום אשל, מנכ"ל הקבוצה: "מעריכים כי התשואה הכוללת למשקיע בקוביות תסתכם בכ- 25-30% בטווח של שנה וחצי. משקיעי קוביות ייהנו מקדימות מובהקת בהחזר ההשקעה והרווחים"

מערכת ספונסר 16/12/2013 10:01

א+א-

קבוצת קוביות הזדמנויות בנדל"ן, העוסקת במימון פרויקטים ייחודיים בנדל"ן, השלימה גיוס קרן שנייה בהיקף של 12.3 מיליון שקל למימון 4 פרויקטים ייחודיים בנדל"ן.

 

קוביות 2 השקיעה עד כה ב- 3 פרויקטים מתוך 4 השקעות מתוכננות: 2 פרויקטים של תמ"א 38 שקבלו היתרי בניה ברמת גן וברעננה, ועסקת רכישה ביפו. הפרויקטים שנבחרו להשקעה של קוביות 2 הם: פרויקט טולוז 3 ביפו- במרום גבעת העלייה ביפו- כ- 50 מ’ מקו החוף ליד בית השגריר הצרפתי ו- 2 פרויקטים של תמ"א 38: האחד ברמת גן ברחוב תרע"ד 11 והשני ברעננה ברחוב לוי אשכול 8. בימים אלה מנהלת קוביות מו"מ להשקעה בפרויקטים נוספים כשאחת ההשקעות תמומן מההון שגיוס לקרן קוביות 2.

 

קוביות הזדמנויות בנדל"ן, המנוהלת על ידי שלום אשל, מממנת פרויקטים בנדל"ן קצרי מועד (12-18 חודשים) בסיכון נמוך. קוביות משקיעה רק בישראל ורק באזורים מרכזיים בעלי ביקוש גבוה.

 

לדברי שלום אשל, מנכ"ל קוביות הזדמנויות בנדל"ן: "אנחנו מאפשרים לכל מי שרוצה להיות שותף כשמשקיע, להשקיע החל מ- 300,000 שקל בפרויקטים קצרי מועד בנדל"ן בסיכון נמוך. נכנס רק לפרויקטים המצביעים על שולי רווח גבוהים לאחר הבדיקות והניתוחים של מומחי הקרן ואנשי מקצוע".

 

אשל הוסיף: "בימים אלה אנו עוסקים בגיוס משקיעים לקוביות 3. הקרנות שנגייס יהיו בהיקפים של 10-30 מיליון שקל כשכל קרן תשקיע ב- 3-5 פרויקטים שונים ומגוונים. אנחנו לא גובים דמי ניהול אלא דמי הצלחה בלבד הנגבים אך ורק מרווחי המשקיע. משקיעי קוביות ייהנו מקדימות מובהקת בהחזר ההשקעה והרווחים. הקרן מתכננת להתחיל בהחזר ההשקעה כ- 10 חודשים לאחר ההשקעה. כל כספי ההשקעה בפיקוח מלא של נאמן חיצוני".

 

עוד לדבריו: "שני הפרויקטים הראשונים של קוביות 1 הניבו תשואה של 20% לקרן.על פי ניתוח שעשינו להשקעות נדל"ן דומות שביצענו בעבר אנחנו מעריכים כי התשואה הכוללת למשקיע על ההשקעה בקוביות תעמוד על כ- 25-30% בטווח של שנה וחצי. מדובר בתשואה יוצאות דופן ביחס לרוב אפיקי ההשקעה בשוק בו הריביות על פיקדונות הן אפסיות. במקרה שלנו גם היזמים וגם המשקיעים מרוויחים מהמהלך. היזמים זוכים למקור מימון חיצוני שמסייע להם והמשקיעים מקבלים הזדמנות להרוויח תשואות מהשקעות בנדל"ן שעשויות להיות גבוהות בהרבה מאלטרנטיבות ההשקעה הקיימות כיום בשוק".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה