חברת מעין ונצ’רס (ת"א: מעין) הודיעה היום כי חברת פולכרום ס.פ. חומרים בע"מ (מוחזקת בכ – 22.7%), העוסקת בהשבחת חומרים מרוכבים באמצעות ננו טכנולוגיה חדשנית, המבוססת על תגליות של פרופ’ עודד שוסייב ופרופ’ אריה אלטמן, חתמה על הסכם עם שתי קרנות זרות, על השקעה של 700 אלף דולר לפי שווי של 8.5 מיליון דולר אחרי הכסף, המהווה עליית ערך של קרוב ל - 100% תוך פחות משנתיים וקרוב ל- 400% תוך פחות מחמש שנים. הגיוס הנוכחי משלים את סבב ההשקעה השני של החברה בהיקף כולל של כ-3 מיליון דולר. המשקיעות הינן קרן L&S, קרן השקעות קוריאנית, שממשלת קוריאה בין המשקיעות בה, המשקיעה בחברות טכנולוגיה בתחילת דרכן וקרן בבעלות Albany Capital של משפחת אלטר מאוסטרליה.

 

גיא רוזן, יו"ר מעין ונצ’רס: "הצטרפותם של שני גופים בינלאומיים מובילים כמשקיעים בחברת פולכרום, מהווה עדות ניצחת לעניין העצום שמעוררת הטכנולוגיה המהפכנית שפיתחה החברה, בכל רחבי העולם. זהו הגיוס החיצוני החמישי בחברות מעיין מתחילת השנה, דבר המעיד כאלף עדים על בשלות החברות ופוטנציאל הצפת הערך הגדול שגופי ההשקעה השונים מזהים בהן".

 

אביעד פרידמן, יו"ר פולכרום: "הטכנולוגיה הייחודית של פולכרום אשר פותחה על ידי צוות מדענים הכולל את פרופ’ עודד שוסייב, פרופ’ אריה אלטמן, ד"ר אמנון וולף וד"ר יצחק שליו, מעוררת עניין רב בקרב חברות תעשיה רבות. כמו כן זוכה החברה לעניין רב מצד משקיעים אשר זיהו את הערך והפוטנציאל הכלכלי הטמון בחברה. יתרון מרכזי בהשקעה של קרן L&S נובע מיכולתה לקדם במהירות את החדשנות של פולכרום ומיסחורה באמצעות חברות תעשיה קוריאניות".

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש