מחשבים וטכנולוגיה

בעקבות הצפי לעלייה בביקושים: טאקט בדיקות מכשירה את עובדיה לתחום האוטומציה

עובדי טאקט סיימו באחרונה קורס ראשון ללימוד והיכרות עם כלי ה- QTP; במחזור הראשון, השתתפו עשרות עובדי חטיבת הבדיקות של מטריקס

מערכת ספונסר 09/03/2011 12:20

א+א-

טאקט בדיקות תוכנה, חטיבת הבדיקות של מטריקס, ממשיכה בתנופה הגדולה בתחום הבדיקות האוטומטיות ומעבירה קורסי הכשרה בכלים אוטומטיים לעובדיה בכדי להעניק להם ערך מוסף משמעותי ברמת הידע וההבנה ובכך לשפר את רמת השירותים שמעניקה החברה למגוון לקוחותיה.

 

עובדי טאקט סיימו באחרונה קורס ראשון ללימוד והיכרות עם כלי ה- QTP שהועבר ע"י ליאור כץ, מנהל תחום האוטומציה, עומסים וכלים בחברה. במחזור הראשון, השתתפו עשרות עובדי חטיבת הבדיקות של מטריקס מכל רחבי הארץ המוצבים בפרויקטי בדיקות שונים אצל מגוון רחב של לקוחות.

 

ליאור כץ, מנהל תחום אוטומציה, עומסים, ALM וכלים בטאקט בדיקות מסר כי "הדרכות האלו, הינן חלק אינטגרלי משלל פעילויות רבות שאנו מבצעים ונבצע במהלך 2011 שהוגדרה אצלנו כשנת האוטומציה והעומסים. קורס זה וכאלה שיבואו בעקבותיו ממצבים את חברת טאקט בדיקות כחברה המובילה בתחום הטסטים האוטומטיים בארץ בעקבות הידע הרב שנצבר בחברה בתחום זה ושיתופו עם כלל העובדים. טאקט בדיקות רואה בקורס זה ערך מוסף משמעותי הן ללקוחותיה והן לעובדיה. הקורס מעלה את רמתם המקצועית של העובדים, ומאפשר גישה לתחום האוטומציה בהמשך דרכם".

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה