אסף טוכמאייר, יור קנדה ישראל<br>קרדיט: יח"צ
אסף טוכמאייר, יור קנדה ישראל קרדיט: יח"צ

ישראל קנדה פרסמה היום (א’) את הדוחות הכספיים לרבעון השלישי של השנה, ולצד זאת החברה פרסמה כי החל מ-7 באוקטובר הארור ועד לסמוך למועד פרסום הדוח נמכרו 146 דירות בהיקף כולל של כ-582 מיליון שקל ומשרדים בכ-86 מיליון שקל בתוספת מע"מ.

מדובר בנתון חזק יחסית לשוק הנדל"ן בתקופה זו של אווירת נכאים. לפי נתוני האוצר, היקף המכירות בחודש אוקטובר צפוי להיות נמוך יותר מזה שנרשם בסגר הראשון של הקורונה, אפריל 2022.

עד מועד פרסום הדוחות החברה מכרה דירות, משרדים וקרקעות בהיקף של כ-3 מיליארד שקל, לעומת כ-2.7 מיליארד שקל בתקופה המקבילה אשתקד. בפרויקט (ריינבו, שדה-דב) נמכרו עד כה 120 דירות בתמורה לכ-931 מיליון שקל. בפרויקט (מידטאון, ירושלים) ששיווקו החל לפני כחודשיים, נמכרו 140 דירות בתמורה לכ-485 מיליון שקל. בפרויקט (ורטיקל סיטי, רמת-גן) נמכרו כ-16 אלף מ"ר משרדים, בתמורה לכ-532 מיליון שקל.

לאחר תאריך המאזן ביצעה החברה הקצאה פרטית בסך של 170 מיליון שקל. נכון להיום לחברה יתרת מזומנים וניירות ערך סחירים בהיקף של כ-320 מיליון שקל. לחברה היקף נכסים בסך של כ-8.3 מיליארד שקל ויתרות מלאי קרקעות בהיקף של כ-3.3 מיליארד שקל.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש