אלון וקסמן, מנכ"ל מישורים<br>קרדיט: ליאת פדרמן
אלון וקסמן, מנכ"ל מישורים קרדיט: ליאת פדרמן

איילון קרנות נאמנות הופכת לבעלת עניין במישורים עם רכישה של כ-462 אלף מניות (כ-4.7 מיליון שקל) במסגרת עסקה שנעשית בבורסה. לאחר העסקה איילון מחזיקה כ-1.7 מיליון מניות מישורים המהווים אחזקה של 5.08% ממניות מישורים. סך הכל שווי המניות של החברה שבידי איילון עומד על כ-17.6 מיליון שקל.

בנוסף למניות, מחזיקה איילון איגרות חוב של מישורים בארבע סדרות שונות: מישורים אג"ח ה’ עם כ-4 מיליון איגרות בשווי של כ-3.6 מיליון שקל; מישורים אג"ח ו’ עם כ-6.6 מיליון איגרות בשווי של כ-6.3 מיליון שקל; מישורים אג"ח ח’ עם כ-9.8 מיליון איגרות בשווי של כ-10.7 מיליון שקל; ומישורים אג"ח ט עם כ-9.3 מיליון איגרות בשווי של כ-9.7 מיליון שקל. האחזקה המצטברת של הקרן באיגרות חוב מהווה 7.5% מסך איגרות החוב של מישורים. סך הכל איילון קרן נאמנות מחזיקה במניות ובאיגרות חוב של מישורים בסכום כולל של כ-48 מיליון שקל.

מישורים, אשר בשליטת אלכס שניידר, מנוהלת ע"י אלון וקסמן ועוסקת בעצמה ובאמצעות חברות בנות בהשקעות נדל"ן מניב בישראל ובארה"ב. מישורים הינה גם בעלת השליטה (כ-50%) בחברת סקייליין, המפעילה נכסים מניבים מלונאים בקנדה ובארה"ב ונסחרת בבורסה בתל אביב.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש