טי.ג’י.איי שבשליטת קבוצת ברין-DBSI מדווחת הבוקר על גיוס הון בסך של כ-45 מיליון שקל מארבעה גופי השקעה מובילים, הכוללים את חברת קרנות הגידור נוקד קפיטל, חברת הביטוח הראל, בית ההשקעות מור וחברת הביטוח הפניקס שמחזיקה היום בכ-6% בחברה.

במסגרת הגיוס, שיבוצע בדרך של הקצאה פרטית, תנפיק החברה למשקיעים כ-19.5 מיליון מניות (כ-28.27% מזכויות ההון וההצבעה) במחיר של 2.3 שקלים למניה – הנמוך בכ-3.32% ממחיר המניה ביום המסחר שקדם למועד החלטת הדירקטוריון על הקצאת המניות. כמו כן יוקצו למשקיעים כ-6.5 מיליון כתבי אופציה למניות, שאינם רשומים למסחר, הניתנים למימוש במחיר של 3.20 שקל, עד ליום 31 באוגוסט 2025.

במקביל מדווחת החברה כי במועד אישור ההקצאה, אישרו ועדת הביקורת ודירקטוריון החברה הקצאה נוספת של מניות בסך של 10 מיליון שקל לבעלות השליטה בחברה – קבוצת DBSI וברין השקעות - בתנאים זהים. ההקצאה לבעלות השליטה מחייבת אישור האסיפה הכללית. בשקלול חלק בעלי השליטה, גיוס ההון הכולל יסתכם בכ-55 מיליון שקל, בנוסף לתמורה עתידית אופציונאלית בסך של כ-25 מיליון שקל, שתנבע ממימוש כתבי האופציות למניות. את ההנפקה הובילה ברק קפיטל חיתום, בניהולו של צביקה מנס.

יו"ר TGI, ברק דותן: " TGI נמצאת בימים אלה בעיצומו של מהפך עסקי, בהתאם לאסטרטגיית הדירקטוריון שיעדיו ליצור קבוצה תעשייתית משמעותית בתחומי התשתיות, הנדל"ן והרכב. גיוס ההון מארבעה משקיעים מובילים – נוקד, הראל, מור והפניקס - הינו הבעת אמון בפעילות החברה ובעסקאות האחרונות אותן ביצענו וחתמנו – רכישת תמחש תעשיות מתכת וחשמל וחתימת ההסכם לרכישת השליטה (55%) בחברת מחליפי החום לורדן. קבוצת DBSI וברין השקעות ממשיכות להאמין ב-TGI ובאסטרטגיה שהתווה הדירקטוריון, ואנו ממשיכים לפעול להפיכתה של TGI לקבוצה תעשייתית עוצמתית ומובילה, המחזיקה במגוון פעילויות איכותיות".

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש