קרדיט: freepik
קרדיט: freepik

אם כל זה מוכר לכם וגם אתם מחפשים אחר מוסך בראשון לציון שיטפל הכי טוב שאפשר ברכב שלכם ויבטל מראש מצבים של אי שביעות רצון, כדאי שתקראו את המאמר הבא שילמד איך באמת צריך לבחור מוסך נאמן לרכב שלכם.

מציאת מוסך – זה לא רק טיפול עשרת אלפים

אחד הדברים החשובים יותר הוא לא לסמוך על אף אחד חוץ מעל האינטואיציות שלכם, אם אתם צריכים להכניס את הרכב ולסמוך על המוסך לא רק בענייני טיפולים תקופתיים, חשוב לבדוק את הדברים לעומקם ולא, הכוונה היא לא רק בגין המחיר הסופי.

עוד לפני שאתם מכניסים את הרכב, בקשו לבצע דיאגנוסטיקה מקדימה, היא תעזור לכם להבין בצורה ברורה מה באמת הרכב שלכם צריך. מישהו מכר לכם כל מיני תוספים שהרכב לא באמת צריך? אולי כבר בשלב הזה כדאי לכם לבקר רק במוסכי יבואן או מוסכים מורשים!

מה זה אומר מוסך מורשה ואיך זה יכול לעזור גם לכם?

אחד היתרונות של מוסכי יבואן או מורשים, זו היכולת לקרוא את המפה היטב. כאשר מכניסים את הרכב למוסכים מהסוג הנ"ל אפשר בהחלט להיות שקטים שהכול יתבצע על פי הוראות היצרן וכך גם חלקי החילוף, המחירים וכל מה שיוצא מזה.

עשו לכם טיפול שישים אלף כשהרכב עבר רק עשרת אלפים? רוב הסיכויים שאולי "נפלתם" על מוסכי קצה. למה מוסכי קצה? כי גם כאן, חשוב לחדד ולו מר, כאשר אתם בוחרים מוסכי יבואן או מורשים, אין סיטואציה כזאת של טיפולים שאינם מורשים או מותאמים על פי הוראות היצרן.

כאמור, אפשר לסיים את החלק הזה ולו מר, כדי שלא ינצלו את חוסר הידע שלכם, בחרו ואף דרשו אסמכתאות כי המוסך שאותו בחרתם פועל על פי הוראות יצרן וכן בשיתוף מלא עם איגוד מוסכים.

איך יודעים שזה מוסך מורשה וכיצד מבקשים את הצעת המחיר?

מעבר למוסך המורשה וחברות באיגוד המוסכים ולצד כל הכישורים, הציוד והמקום, חשוב לוודא כי המוסך בעל כל הכישורים הנדרשים והוא אכן פועל על פי כל התקנים הנדרשים של משרד התחבורה.

יש כל מיני סוגי תקלות, יש גדולות ויש קטנות יותר, בגדול, מומלץ לבקש הצעות מחיר מכמה מוסכים כאשר ההצעה הטובה ביותר היא זו שתענה לכם גם עבור התיקונים וגם עבור העבודה לרבות החלפת חלפים מקוריים או חילופיים.

חוששים לקבל הצעה שאינה מהימנה או שבוצעה שלא בשקיפות מלאה? דעו את החוק שאומר כי חריגה מעל עשרים אחוז מהעלות תהיה מחויבת בהסכמה שלכם לפני שאתם שולחים את הדיאגנוסטיקה שהתקבלה לשלב הביצוע.

כמו כן חשוב בהחלט להוזיל את התיקונים עד כמה שניתן באמצעות בדיקת אפשרות של חלקים חילופיים ברמה לא גבוהה פחות מהחלקים המקוריים.

מחפשים מוסך בראשל"צ שאפשר לסמוך עליו? עכשיו כשיש לכם את כל המידע, אפשר לצאת ולחפש מוסך שהוא משפחה.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש